FB pixel TP pixel
A Match Made in Heaven

Svatba sjednaná v nebi

A Match Made in Heaven
USA | 1997 | Romantické filmy | Vztahy | 120 minut

Dukakis si zahrála Helen Rossner, energickou, vitální a zábavnou ženu, které doktoři sdělí, že má rakovinu. Ona se rozhodne, že před smrtí musí dokončit svou poslední misi - a sice najít svému synovi Tomovi, který se nehodlá vázat, vhodnou manželku. Když se Helen setká na onkologii se zdravotní sest...

Dukakis si zahrála Helen Rossner, energickou, vitální a zábavnou ženu, které doktoři sdělí, že má rakovinu. Ona se rozhodne, že před smrtí musí dokončit svou poslední misi - a sice najít svému synovi Tomovi, který se nehodlá vázat, vhodnou manželku. Když se Helen setká na onkologii se zdravotní sestrou Jane Cronin, je jí naprosto okouzlena. Jane je mladá, krásná a sofistikovaná mladá žena a Helen je přesvědčena, že je ta pravá pro jejího nejstaršího syna. A tak se matka nadšeně chopí role dohazovačky. Tom a Jane souhlasí, že se setkají a postupně se do sebe zamilují. Jenže jejich láska velmi rychle zhořkne, když Jane přistihne Toma v posteli v jeho bytě s jinou ženou. Krátce po smrti Helen má Tom nehodu a je převezen na pohotovost, kde se setká s Jane. Najednou si uvědomí, jak moc ji miluje a začne jí vyznávat lásku. Jane se jím nechá znovu okouzlit a vrátí se k němu. Splní se konečně Helenino poslední přání a ti dva se vezmou?

Hrají: Olympia Dukakis, John Stamos, Della Reese, Kelly Rowan, Mitchell Whitfield, Estelle Getty, Stephanie Erb

Režie: Paul Wendkos

IMDb  56 % Kinobox  56 %

Svatba sjednaná v nebi online

Sledovat Svatba sjednaná v nebi online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Svatba sjednaná v nebi online, zda je ke stažení a zda má Svatba sjednaná v nebi dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 22. 5. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Svatba sjednaná v nebi recenze a hodnocení

Ve filmu Svatba sjednaná v nebi hrají Olympia Dukakis, John Stamos, Della Reese, Kelly Rowan, Mitchell Whitfield, Estelle Getty, Stephanie Erb.

Film Svatba sjednaná v nebi režíruje Paul Wendkos.

Film Svatba sjednaná v nebi má 120 minut.

Film Svatba sjednaná v nebi můžete vidět na HBO Max.

Film Svatba sjednaná v nebi je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.