FB pixel TP pixel
That Time of Year
That Time of Year

Svátky klidu a míru

That Time of Year
Dánsko | 2018 | Komedie | Vánoce | 101 minut

Film je v původním znění s českými titulky.\r\nHořká komedie dánské hvězdy Papriky Steen o tom, že rodina je největší požehnání… i prokletí. Svoje o tom ví Katrine, která se vždycky děsí vánočních svátků. Znamená to pro ni nejen vařit pro třináct členů rodiny, ale zároveň vyčerpávající diplomacii me...

Film je v původním znění s českými titulky.\r\nHořká komedie dánské hvězdy Papriky Steen o tom, že rodina je největší požehnání… i prokletí. Svoje o tom ví Katrine, která se vždycky děsí vánočních svátků. Znamená to pro ni nejen vařit pro třináct členů rodiny, ale zároveň vyčerpávající diplomacii mezi jednotlivými aktéry. Letošní Vánoce jsou ale obzvlášť stresující, protože za sváteční stůl má zasednout i Katrinina sestra Patricia, která právě vyšla z protialkoholní léčebny.

Hrají: Paprika Steen, Sofie Grabol, Lars Brygmann, Jacob Ulrik Lohmann, Jakob Randrup, Patricia Schumann, Fanny Bornedal

Režie: Paprika Steen

IMDb  62 % Kinobox  64 %

Svátky klidu a míru online

Sledovat Svátky klidu a míru online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Svátky klidu a míru online, zda je ke stažení a zda má Svátky klidu a míru dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 1. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Svátky klidu a míru recenze a hodnocení

Ve filmu Svátky klidu a míru hrají Paprika Steen, Sofie Grabol, Lars Brygmann, Jacob Ulrik Lohmann, Jakob Randrup, Patricia Schumann, Fanny Bornedal.

Film Svátky klidu a míru režíruje Paprika Steen.

Film Svátky klidu a míru má 101 minut.

Film Svátky klidu a míru můžete vidět na Edison.

Film Svátky klidu a míru je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.