FB pixel TP pixel
Friends with Kids

Svobodní se závazky

Friends with Kids
USA | 2011 | Romantické filmy | Vztahy | 107 minut

Jason a Julie (Adam Scott a Jennifer Westfeldt) jsou už léta kamarádi, ale nechodí spolu. S nelibostí sledují, jak jejich nejlepší přátele, dva manželské páry, změnila svatba a narození dětí. Vyčerpání, nerudnost a ztráta smyslu pro humor. Tohle s člověkem udělá manželství? I proto Julie celkem bez ...

Jason a Julie (Adam Scott a Jennifer Westfeldt) jsou už léta kamarádi, ale nechodí spolu. S nelibostí sledují, jak jejich nejlepší přátele, dva manželské páry, změnila svatba a narození dětí. Vyčerpání, nerudnost a ztráta smyslu pro humor. Tohle s člověkem udělá manželství? I proto Julie celkem bez váhání souhlasí s návrhem Jasona, že by spolu mohli mít dítě a dál si žili každý po svém. Když se narodí malý Joe, z obou jsou ti nejschopnější a nejvíc milující rodiče, které svět spatřil. Podařilo se jim přelstít tradiční systém? Důkaz se nebude hledat tak snadno, jak si mysleli… Ve vedlejších rolích filmu se představují Megan Fox a Edward Burns

Hrají: Kristen Wiig, Jon Hamm, Megan Fox, Chris O'Dowd, Maya Rudolph, Adam Scott, Lee Bryant

Režie: Jennifer Westfeldt

IMDb  62 % Kinobox  58 %

Svobodní se závazky online

Sledovat Svobodní se závazky online můžeš na Canal Plus, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Svobodní se závazky online, zda je ke stažení a zda má Svobodní se závazky dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Starmax
Starmax
od 11. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Svobodní se závazky recenze a hodnocení

Ve filmu Svobodní se závazky hrají Kristen Wiig, Jon Hamm, Megan Fox, Chris O'Dowd, Maya Rudolph, Adam Scott, Lee Bryant.

Film Svobodní se závazky režíruje Jennifer Westfeldt.

Film Svobodní se závazky má 107 minut.

Film Svobodní se závazky můžete vidět na Canal Plus, Starmax, Voyo.

Film Svobodní se závazky je online na Canal Plus, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.