FB pixel TP pixel
Grand Piano
Grand Piano

Symfonie strachu

Grand Piano
Španělsko | 2014 | Thrillery | Záhada | 90 minut

„Nebezpečná rychlost v klavírním podání\ – takovou přezdívku na festivalech spontánně dostal třetí snímek španělského režiséra Eugenia Miry, který si potrpí na žánrové filmy. V případě tohoto přitažlivě absurdního thrilleru má své plné opodstatnění – fenomenální klavírista (Elijah Wood) zde doslova ...

„Nebezpečná rychlost v klavírním podání\ – takovou přezdívku na festivalech spontánně dostal třetí snímek španělského režiséra Eugenia Miry, který si potrpí na žánrové filmy. V případě tohoto přitažlivě absurdního thrilleru má své plné opodstatnění – fenomenální klavírista (Elijah Wood) zde doslova hraje o svůj život, jelikož tajemný zabiják (John Cusack) vyhrožuje, že zmáčkne spoušť, jakmile se ozve jediná špatně zahraná nota. Není to tak docela horor: vše je inscenováno tak, aby divákovi příběh spíše zabrnkal na nervy, než aby ho skutečně vyděsil. Autor scénáře Damien Chazelle, jehož Whiplash získal na letošním festivalu Sundance nejvyšší ocenění, se osvěžujícím způsobem vyhýbá krvavým scénám. Místo toho se zde rozvíjí mysteriózní zápletka, jelikož klavír, na nějž hrdina hraje, patřil jeho zemřelému a vyšinutému učiteli. To on zkomponoval ďábelsky náročnou skladbu, na níž nebohý virtuos před lety fatálně ztroskotal.

Hrají: Elijah Wood, John Cusack, Tamsin Egerton, Allen Leech, Kerry Bishé, Alex Winter, Dee Wallace

Režie: Eugenio Mira

IMDb  59 % Kinobox  60 %

Symfonie strachu online

Sledovat Symfonie strachu online můžeš na Canal Plus, Filmbox+, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Symfonie strachu online, zda je ke stažení a zda má Symfonie strachu dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč nebo 239 Kč
Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 4. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 13. 8. 2022
Cena nezjištěna nebo 50 Kč nebo 270 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Symfonie strachu recenze a hodnocení

Ve filmu Symfonie strachu hrají Elijah Wood, John Cusack, Tamsin Egerton, Allen Leech, Kerry Bishé, Alex Winter, Dee Wallace.

Film Symfonie strachu režíruje Eugenio Mira.

Film Symfonie strachu má 90 minut.

Film Symfonie strachu můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+, Kuki.

Film Symfonie strachu je online na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.