FB pixel TP pixel
Pandorum
Pandorum

Symptom Pandorum

Pandorum
Německo | 2009 | Sci-fi filmy | Invaze mimozemšťanů | 108 minut

Ocitáme se na zdánlivě opuštěné palubě vesmírné lodi. Dva členové posádky se právě probouzejí z hlubokého umělého spánku a s hrůzou zjišťují, že trpí podivnou ztrátou paměti. Nemají nejmenší ponětí, kdo jsou a co na palubě vesmírné lodi vůbec dělají. Jediným zvukem je skličující rachot a skřípot ozý...

Ocitáme se na zdánlivě opuštěné palubě vesmírné lodi. Dva členové posádky se právě probouzejí z hlubokého umělého spánku a s hrůzou zjišťují, že trpí podivnou ztrátou paměti. Nemají nejmenší ponětí, kdo jsou a co na palubě vesmírné lodi vůbec dělají. Jediným zvukem je skličující rachot a skřípot ozývající se z centra lodi. Jediný způsob, jak se dostat ven z této cely, je úzký a tmavý světlík. desátník Bower (Ben Foster), mladší z dvojice astronautů, vleze dovnitř, zatímco druhý, poručík Payton (Dennis Quaid), zůstává a snaží se navázat rádiové spojení. Bower proniká hlouběji a hlouběji do centra lodi a odhaluje děsivou realitu. Astronauti si brzy uvědomí, že oproti původnímu zdání nejsou jedinými pozůstalými na kosmické lodi a rozmotávají její šokující a strašlivé tajemství. Přežití lidstva záleží jen na nich

Hrají: Ben Foster, Dennis Quaid, Cam Gigandet, Antje Traue, Cung Le, Eddie Rouse, Norman Reedus

Režie: Christian Alvart

IMDb  68 %

Symptom Pandorum online

Sledovat Symptom Pandorum online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Symptom Pandorum online, zda je ke stažení a zda má Symptom Pandorum dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 149 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Symptom Pandorum recenze a hodnocení

Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
14.11.2009 23:14:00

Sice becko, ale hodne pekne udelany, originalni a misty fakt strasidelny. Mix Sunshine a Event Horizon

 80 %

Ve filmu Symptom Pandorum hrají Ben Foster, Dennis Quaid, Cam Gigandet, Antje Traue, Cung Le, Eddie Rouse, Norman Reedus.

Film Symptom Pandorum režíruje Christian Alvart.

Film Symptom Pandorum má 108 minut.

Film Symptom Pandorum můžete vidět na iTunes.

Film Symptom Pandorum je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.