FB pixel TP pixel
Synonyms
Synonyms

Synonyma

Synonyms
Francie | 2019 | Drama | Dramedy | 123 minut

Tragikomedie Synonyma přináší částečně autobiografický příběh mladého Izraelce Yoaha, který po ukončení služby v armádě opustí svou vlast a vydává se zcela bez prostředků do Paříže, kde se hodlá stát plnokrevným Francouzem. Jako první krok se rozhodne přestat mluvit hebrejsky a používat pouze franco...

Tragikomedie Synonyma přináší částečně autobiografický příběh mladého Izraelce Yoaha, který po ukončení služby v armádě opustí svou vlast a vydává se zcela bez prostředků do Paříže, kde se hodlá stát plnokrevným Francouzem. Jako první krok se rozhodne přestat mluvit hebrejsky a používat pouze francouzštinu, kterou si procvičuje i tím, že neustále opakuje synonyma. Výrazně stylizovaný snímek upomínající místy na francouzskou Novou vlnu, je svébytnou satirou na vojenský aspekt současného života v Izraeli, nenápadnou parodií na „sladký“ život současných Pařížanů, i úvahou o vykořeněnosti, o ztrátě a hledání identity.

Hrají: Tom Mercier, Louise Chevillotte, Quentin Dolmaire, Léa Drucker, Uria Hayik, Olivier Loustau, Yehuda Almagor

Režie: Nadav Lapid

IMDb  64 % Kinobox  60 %

Synonyma online

Sledovat Synonyma online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Synonyma online, zda je ke stažení a zda má Synonyma dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 22. 6. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Synonyma recenze a hodnocení

Ve filmu Synonyma hrají Tom Mercier, Louise Chevillotte, Quentin Dolmaire, Léa Drucker, Uria Hayik, Olivier Loustau, Yehuda Almagor.

Film Synonyma režíruje Nadav Lapid.

Film Synonyma má 123 minut.

Film Synonyma můžete vidět na Edison.

Film Synonyma je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.