FB pixel TP pixel
Manhattan Murder Mystery

Tajemná vražda na Manhattanu

Manhattan Murder Mystery
USA | 1993 | Krimi filmy | Vražda | 104 minut

Nakladatel Larry Lipton (Woody Allen) žije již drahně let ve šťastném manželství s energickou a podnikavou Carol (Diane Keatonová). Jednoho dne se seznámí se svými sousedy, postarším a zdánlivě vyrovnaným a spokojeným manželským párem Houseových. Krátce nato paní Houseová umírá na srdeční záchvat, o...

Nakladatel Larry Lipton (Woody Allen) žije již drahně let ve šťastném manželství s energickou a podnikavou Carol (Diane Keatonová). Jednoho dne se seznámí se svými sousedy, postarším a zdánlivě vyrovnaným a spokojeným manželským párem Houseových. Krátce nato paní Houseová umírá na srdeční záchvat, ovšem Carol začne, více méně bez důvodu, podezřívat postaršího sympatického pána z rafinované vraždy vlastní manželky. Sice nemá ani ponětí o tom, co by mohlo být motivem zločinu, ale vedena ženskou intuicí se přesto na vlastní pěst pouští do vyšetřování. Slídí v sousedově bytě, sleduje jeho milenku a postupně přinutí ke spolupráci nejen přátele, ale i manžela, který je vším možným, jen ne prototypem neohroženého detektiva. K překvapení všech, a konečně i Carol samotné, se její podezření ukáže jako opodstatněné. Nebyla to nehoda, byl to zločin! Zdá se být více než jisté, že jednou mrtvolou to neskončí.

Hrají: Woody Allen, Diane Keaton, Jerry Adler, Alan Alda, Anjelica Huston, Lynn Cohen, Melanie Norris, Zach Braff, Joy Behar, Ron Rifkin, John Doumanian

Režie: Woody Allen

IMDb  73 % Kinobox  73 %

Tajemná vražda na Manhattanu online

Sledovat Tajemná vražda na Manhattanu online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tajemná vražda na Manhattanu online, zda je ke stažení a zda má Tajemná vražda na Manhattanu dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
původní znění | SD kvalita | od 28. 2. 2023
Nákup za 230 Kč
iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 2. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tajemná vražda na Manhattanu zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 032 834 Kč
Návštěvnost v českých kinech
37 260 diváků

Tajemná vražda na Manhattanu recenze a hodnocení

Tvůj názor na Tajemná vražda na Manhattanu?

Ve filmu Tajemná vražda na Manhattanu hrají Woody Allen, Diane Keaton, Jerry Adler, Alan Alda, Anjelica Huston, Lynn Cohen, Melanie Norris, Zach Braff, Joy Behar, Ron Rifkin, John Doumanian.

Film Tajemná vražda na Manhattanu režíruje Woody Allen.

Film Tajemná vražda na Manhattanu má 104 minut.

Film Tajemná vražda na Manhattanu vidělo v českých kinech 37 260 diváků.

Film Tajemná vražda na Manhattanu můžete vidět na Google Play, iTunes.

Film Tajemná vražda na Manhattanu je online na Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.