FB pixel TP pixel
The Final Countdown

Tajemná záře nad Pacifikem

The Final Countdown
USA | 1980 | Sci-fi filmy | Cestování časem | 103 minut

Námořní základna USA v Pearl Harboru na Havajských ostrovech v roce 1981. Na příkaz ministerstva obrany vyplouvá americká letadlová loď U.S.S Nimitz o dva dny později. Záhadny pan Tideman nařídil, aby byl na palubu přijat systemový analytik Warren Lasky. Ani on však šéfkonstruktéra Tidemana osobně n...

Námořní základna USA v Pearl Harboru na Havajských ostrovech v roce 1981. Na příkaz ministerstva obrany vyplouvá americká letadlová loď U.S.S Nimitz o dva dny později. Záhadny pan Tideman nařídil, aby byl na palubu přijat systemový analytik Warren Lasky. Ani on však šéfkonstruktéra Tidemana osobně nezná. Konečně může dát kapitán Yelland rozkaz vyplutí na širý oceán. Prapodivná bouře, do které se vzápětí loď dostane, však cosi změní. Je to k neuvěření, ale vše nasvědčuje tomu, že je 6. prosince 1941. Průzkumný letoun z Nimitze nafotografoval situaci na ostrově Oahu zrovna k tomuto datu. Americké válečné lodě na právě pořízeném snímku už 40let neexistují! Dvě Japonska éra utočí na jachtu amerického senátora a letadlové lodě Japonského císařství se chystají příštího dne ráno napadnout Pearl Harbor. Časová smyčka dává posádce Nimitze jedinečnou příležitost zabránit porážce Pacificke flotily.

Hrají: Kirk Douglas, Martin Sheen, Katharine Ross, James Farentino, Ron O'Neal, Charles Durning, Victor Mohica

Režie: Don Taylor

IMDb  67 % Kinobox  69 %

Tajemná záře nad Pacifikem online

Sledovat Tajemná záře nad Pacifikem online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tajemná záře nad Pacifikem online, zda je ke stažení a zda má Tajemná záře nad Pacifikem dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 10. 5. 2024
Předplatné za 159 Kč

Tajemná záře nad Pacifikem DVD a Blu-Ray

Koupit Tajemná záře nad Pacifikem na DVD či Blu-Ray můžeš na Blu Shop. Níže ti nabízíme tip, kde je film Tajemná záře nad Pacifikem na DVD či Blu-Ray k online zakoupení, v jaké kvalitě a zda má Tajemná záře nad Pacifikem dabing nebo titulky.

Blu Shop
Blu Shop
Blu-Ray | původní znění | české titulky | český dabing | HD kvalita | od 22. 4. 2024
Nákup (HD) za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tajemná záře nad Pacifikem zajímavosti

Tržby v českých kinech
4 457 000 Kč
Návštěvnost v českých kinech
441 000 diváků

Tajemná záře nad Pacifikem recenze a hodnocení

Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
30.11.2005 14:49:00

Tajemna zare nad Pacifikem - Klasika, ktera je dnes uz zastarala

 70 %

Tvůj názor na Tajemná záře nad Pacifikem?

Ve filmu Tajemná záře nad Pacifikem hrají Kirk Douglas, Martin Sheen, Katharine Ross, James Farentino, Ron O'Neal, Charles Durning, Victor Mohica.

Film Tajemná záře nad Pacifikem režíruje Don Taylor.

Film Tajemná záře nad Pacifikem má 103 minut.

Film Tajemná záře nad Pacifikem vidělo v českých kinech 441 000 diváků.

Film Tajemná záře nad Pacifikem můžete vidět na Voyo.

Film Tajemná záře nad Pacifikem je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.