FB pixel TP pixel
The Tall Man
The Tall Man

Tajemný muž

The Tall Man
Francie | 2012 | Horory | Záhada | 106 minut

Děj se odehrává v malém městečku ,ve kterém se už několik let ztrácejí malé děti. Městská legenda práví, že děti ve městě krade záhadný vysoký temný muž. Obyvatelka města, mladá sestřička July, nevěřila v tuto legendu do té doby, dokud neobjevila jednoho dne prázdnou postel svého syna. Když v domě z...

Děj se odehrává v malém městečku ,ve kterém se už několik let ztrácejí malé děti. Městská legenda práví, že děti ve městě krade záhadný vysoký temný muž. Obyvatelka města, mladá sestřička July, nevěřila v tuto legendu do té doby, dokud neobjevila jednoho dne prázdnou postel svého syna. Když v domě začala v panice svého syna hledat, spatřila vysokou tmavou postavu, jak jejího syna odnáší. July se ihned vydává za temnou postavou a je připravena přistoupit na cokoliv, aby zachránila svého syna a dostala odpovědi na otázky, kdo je onen temný muž a k čemu potřebuje děti.

Hrají: Jessica Biel, Jodelle Ferland, Samantha Ferris, Eve Harlow, Janet Wright, Stephen McHattie, Jakob Davies

Režie: Pascal Laugier

IMDb  59 % Kinobox  61 %

Tajemný muž online

Sledovat Tajemný muž online můžeš na Canal Plus, Filmbox+, Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tajemný muž online, zda je ke stažení a zda má Tajemný muž dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 18. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 10. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tajemný muž recenze a hodnocení

Ve filmu Tajemný muž hrají Jessica Biel, Jodelle Ferland, Samantha Ferris, Eve Harlow, Janet Wright, Stephen McHattie, Jakob Davies.

Film Tajemný muž režíruje Pascal Laugier.

Film Tajemný muž má 106 minut.

Film Tajemný muž můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+, Prima Plus, Voyo.

Film Tajemný muž je online na Canal Plus, Filmbox+, Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.