FB pixel TP pixel
Dragon Hill
Dragon Hill

Tajemství Dračí hory

Dragon Hill
Španělsko | 2002 | Animované filmy | Draci | 80 minut

Do dračího světa vedou čtyři brány: Oheň, voda, země a vzduch. Pouze Ethelbert, strážce, vlastní klíč a tajemství, jak se dostat pryč. Kevin, chlapec žijící ve středověku se po pádu do vody dostává na Dračí horu. Mezi ním a nejmladším dráčkem vznikne obrovské pouto přátelství. Ne všechno je dokonalé...

Do dračího světa vedou čtyři brány: Oheň, voda, země a vzduch. Pouze Ethelbert, strážce, vlastní klíč a tajemství, jak se dostat pryč. Kevin, chlapec žijící ve středověku se po pádu do vody dostává na Dračí horu. Mezi ním a nejmladším dráčkem vznikne obrovské pouto přátelství. Ne všechno je dokonalé na Dračí hoře. Zlý čaroděj a jeho asistent se snaží horu ovládnout a snaží se chlapce dostat z hory pryč. Pryč od všech kouzel, pryč od jeho kamaráda

IMDb  57 % CSFD  54 %

Tajemství Dračí hory online

Sledovat Tajemství Dračí hory online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tajemství Dračí hory online, zda je ke stažení a zda má Tajemství Dračí hory dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 6. 3. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 21. 8. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tajemství Dračí hory obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tajemství Dračí hory, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tajemství Dračí hory postavy.

Tajemství Dračí hory recenze a hodnocení

Ve filmu Tajemství Dračí hory hrají .

Film Tajemství Dračí hory režíruje Ángel Izquierdo.

Film Tajemství Dračí hory má 80 minut.

Film Tajemství Dračí hory můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Tajemství Dračí hory je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.