FB pixel TP pixel
The Secret of Karma
The Secret of Karma

Tajemství Karmy

The Secret of Karma
Česko | 2020 | Fantasy filmy | Romantické fantasy

Frank umírá, dostává se do stavu klinické smrti, během níž podnikne cestu až za hranice samotného vědomí. Vidí sám sebe a jeho život v minulosti, přítomnosti a také kam jeho kroky povedou v budoucnosti, kde stále opakuje ty stejné životní chyby, což bude mít vliv i na vývoj celého lidstva. V různých...

Frank umírá, dostává se do stavu klinické smrti, během níž podnikne cestu až za hranice samotného vědomí. Vidí sám sebe a jeho život v minulosti, přítomnosti a také kam jeho kroky povedou v budoucnosti, kde stále opakuje ty stejné životní chyby, což bude mít vliv i na vývoj celého lidstva. V různých prostředích a časoprostorech, kterými hlavní hrdina putuje, poznává pravý smysl karmy a uvědomuje si, že jen on sám je tvůrcem své vlastní reality, kterou může ovlivnit i budoucnost celé civilizace.

IMDb  73 % CSFD  40 %

Tajemství Karmy online

Sledovat Tajemství Karmy online můžeš na O2TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tajemství Karmy online, zda je ke stažení a zda má Tajemství Karmy dabing nebo titulky.

O2TV
O2TV
původní znění | české titulky | od 23. 2. 2021
Půjčení za 59 Kč

Tajemství Karmy obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tajemství Karmy, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tajemství Karmy postavy.

Marcia Cross
Marcia Cross
Goddess
Petra Bučková
Petra Bučková
Nurse / Army Nurse #1 / Lady Chancellor Astaroth

Tajemství Karmy recenze a hodnocení