FB pixel TP pixel
The Secret of Steel City
The Secret of Steel City

Tajemství Ocelového města

The Secret of Steel City
Česko | 1979 | Sci-fi filmy | Sci-fi drama | 85 minut

Fantastický dobrodružný příběh na motivy románu Julese Verna. Před více než sto lety vzrušila svět zpráva o dědictví půl miliardy franků. Jeden z dědiců - doktor Francois Sarrasin - vybudoval město Fortuna pro blaho obyvatel. Druhý - profesor chemie Erik Janus - postavil velkou zbrojní továrnu ve mě...

Fantastický dobrodružný příběh na motivy románu Julese Verna. Před více než sto lety vzrušila svět zpráva o dědictví půl miliardy franků. Jeden z dědiců - doktor Francois Sarrasin - vybudoval město Fortuna pro blaho obyvatel. Druhý - profesor chemie Erik Janus - postavil velkou zbrojní továrnu ve městě, které nazval \Ocelové\. Sarrasin, znepokojen tímto zbrojením, vysílá do Ocelového města vyjednávače. Současně se tam tajně vydává i Sarrasinův zeť, inženýr Marcel Zodiak. Po příchodu do města se Marcel stane svědkem havárie střely, po jejíž explozi zasažení lidé v několika okamžicích zmrznou. Poprvé se tak setkává s hrozným vynálezem válečného šílence Januse - s dělem, jehož střela ničí vše živé, avšak materiální statky zachovává nezměněny pro útočníka...

IMDb  67 % CSFD  78 %

Tajemství Ocelového města online

Sledovat Tajemství Ocelového města online můžeš na Česká filmová klasika, České kino, iVysílání, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tajemství Ocelového města online, zda je ke stažení a zda má Tajemství Ocelového města dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 1. 11. 2019
Zdarma
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
iVysílání
iVysílání
od 11. 5. 2019
Zdarma
Starmax
Starmax
od 12. 10. 2022
Cena nezjištěna

Tajemství Ocelového města obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tajemství Ocelového města, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tajemství Ocelového města postavy.

Tajemství Ocelového města novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Tajemství Ocelového města, které najdeš na našem webu.

20 nejlepších českých sci-fi filmů, na které nedáme dopustit
20 nejlepších českých sci-fi filmů, na které nedáme dopustit
31.05.2020 12:00:00 | České novinky

V naší přehlídce nejlepších děl ze žánru sci-fi jsme tentokráte zabruslili do naší kinematografie a vybrali pro vás dvacítku těch nejlepších celovečeráků. Co naplat, že se většinou jedná o komedie, následující snímky totiž ukazují, že i čeští filmaři se v žánru sci-fi neztratí!

České filmy na YouTube přibývají. Za měsíc přibylo 18 nových filmů zdarma
České filmy na YouTube přibývají. Za měsíc přibylo 18 nových filmů zdarma
19.05.2019 | Tipy na film

YouTube kanál Česká filmová klasika neustále rozšiřuje nabídku vynikajících tuzemských filmů zdarma a navíc výrazně přidává na rychlosti.

10 nejlepších rolí Petra Kostky
10 nejlepších rolí Petra Kostky
12.06.2018 | České novinky

Osmdesáté narozeniny oslavil včera slavný český herec Petr Kostka, který se nejvíce proslavil rolemi charakterních hrdinů v sedmdesátých a osmdesátých letech. Pojďme si připomenout jeho nejvýznamnější filmové počiny.

Tajemství Ocelového města recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
10.01.2009 20:15:00

Nelibi se mi to tak jako ostatni ceske Verneovky. Je to totiz prakticky dost strasidelny horor.

 70 %

Tvůj názor na Tajemství Ocelového města?

Ve filmu Tajemství Ocelového města hrají Josef Vinklář, Jan Potměšil, Jaromír Hanzlík, Martin Růžek, Petr Kostka, Taťjana Medvecká.

Film Tajemství Ocelového města režíruje Ludvík Ráža.

Film Tajemství Ocelového města má 85 minut.

Film Tajemství Ocelového města můžete vidět na Česká filmová klasika, České kino, iVysílání, Starmax.

Film Tajemství Ocelového města je online na Česká filmová klasika, České kino, iVysílání, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.