FB pixel TP pixel
Tajemnica Twierdzy Szyfrów
Tajemnica Twierdzy Szyfrów

Tajemství šifrovací věže

Tajemnica Twierdzy Szyfrów
Polsko | 2007 | Válečné seriály | Druhá světová válka | 45 minut | Nové díly od 28. 7. 2020

Dramatický příběh plný napětí se odehrává jen pár měsíců před koncem 2. světové války. Američtí a sovětští agenti horečně pátrají po německém dekódovacím přístroji, jímž Němci luští sovětské šifry a mají tak přístup k informacím o americké atomové bombě, které sovětští špioni zasílají z Los Alamos d...

Dramatický příběh plný napětí se odehrává jen pár měsíců před koncem 2. světové války. Američtí a sovětští agenti horečně pátrají po německém dekódovacím přístroji, jímž Němci luští sovětské šifry a mají tak přístup k informacím o americké atomové bombě, které sovětští špioni zasílají z Los Alamos do Moskvy. Němci ještě netuší, že mezi jejich šifranty u tajného přístroje, umístěného ve sklepení starého hradu, je i statečný polský agent Jorg. Není sám, kdo se snaží Němcům hatit plány, ale nacisté jsou ještě stále nejen zákeřní, ale také inteligentní a obratní protivníci. V ničem si s nimi nezadá ani sovětská NKVD, pevně rozhodnutá zmocnit se tajného přístroje. Válka dosud zuří a na území okupovaném německými vojáky ještě pořád všichni bojují svůj boj na život a na smrt…

IMDb  65 % CSFD  70 %

Tajemství šifrovací věže online

Sledovat Tajemství šifrovací věže online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tajemství šifrovací věže online, zda je ke stažení a zda má Tajemství šifrovací věže dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 23. 4. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tajemství šifrovací věže obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tajemství šifrovací věže, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tajemství šifrovací věže postavy.

Paweł Małaszyński
Paweł Małaszyński
Kapitan Johann Jorg

Tajemství šifrovací věže recenze a hodnocení

Tvůj názor na Tajemství šifrovací věže?

V seriálu Tajemství šifrovací věže hrají Paweł Małaszyński, Paweł Deląg, Agata Buzek, Juliusz Krzysztof Warunek, Anna Dereszowska, Borys Szyc, Piotr Grabowski.

Seriál Tajemství šifrovací věže můžete vidět na Starmax.

Seriál Tajemství šifrovací věže je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.