FB pixel TP pixel
The Secret Life of Words
The Secret Life of Words

Tajemství slov

The Secret Life of Words
Španělsko | 2005 | Romantické filmy | Romantické drama | 112 minut

Vrtná stanice, místo izolované od civilizace, vzdoruje vlnám daleko na otevřeném moři. Na tomhle odlehlém místě obývaném pouze muži se jednoho dne objeví žena (S.Polley). Má se starat o pracovníka (T.Robbins), který při nehodě přišel o zrak. Časem mezi oběma vzniká pouto. Jako na pustém ostrově se s...

Vrtná stanice, místo izolované od civilizace, vzdoruje vlnám daleko na otevřeném moři. Na tomhle odlehlém místě obývaném pouze muži se jednoho dne objeví žena (S.Polley). Má se starat o pracovníka (T.Robbins), který při nehodě přišel o zrak. Časem mezi oběma vzniká pouto. Jako na pustém ostrově se stávají citově závislí jeden na druhém. Za pomocí slov vyplouvají na povrch jejich tajemství, bolest, naděje, láska, smutek..... Bezesporu největší filmová událost ve Španělsku za rok 2005. Na vzniku snímku režisérky Isabel Coixet se výrazně podílel Pedro Almodóvar a jeho produkční společnost ElDeseo, kterou řídí se svým bratrem Augustínem. Film Tajemství slov získal 4 španělské Oscary (ceny Goya) v hlavních kategoriích a deklasoval konkurenci jak u diváků, tak u kritiků.

IMDb  75 % CSFD  80 %

Tajemství slov online

Sledovat Tajemství slov online můžeš na Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tajemství slov online, zda je ke stažení a zda má Tajemství slov dabing nebo titulky.

Vodafone TV
Vodafone TV
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 28. 10. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tajemství slov obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tajemství slov, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tajemství slov postavy.

Tajemství slov zajímavosti

Rozpočet
5 000 000 $
Tržby v českých kinech
524 268 Kč
Návštěvnost v českých kinech
5 827 diváků

Tajemství slov recenze a hodnocení

Ve filmu Tajemství slov hrají Sarah Polley, Tim Robbins, Javier Cámara, Eddie Marsan, Steven Mackintosh, Emmanuel Idowu, Dean Lennox Kelly.

Film Tajemství slov režíruje Isabel Coixet.

Film Tajemství slov má 112 minut.

Film Tajemství slov měl rozpočet 5 000 000 $.

Film Tajemství slov vidělo v českých kinech 5 827 diváků.

Film Tajemství slov můžete vidět na Vodafone TV.

Film Tajemství slov je online na Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.