FB pixel TP pixel
The Secret of the Gold Buddha

Tajemství zlatého Buddhy

The Secret of the Gold Buddha
Česko | 1973 | Drama | Sociální problémy | 88 minut

V druhé půli 19. století zuřily sociální bouře, chudí dělníci protestovali proti vykořisťování, domáhali se zlepšení životních podmínek. V této kulise se odehrává kriminálně laděný příběh kolem hledání kompromitujících materiálů, které by prozradily ledasco nelichotivého na boháče. Jsou totiž sk...

V druhé půli 19. století zuřily sociální bouře, chudí dělníci protestovali proti vykořisťování, domáhali se zlepšení životních podmínek. V této kulise se odehrává kriminálně laděný příběh kolem hledání kompromitujících materiálů, které by prozradily ledasco nelichotivého na boháče. Jsou totiž skryty v titulové sošce...

Hrají: Eduard Cupák, Otakar Brousek, Blanka Waleská, Jana Preissová, Milena Dvorská, Václav Postránecký, Josef Mixa

Režie: Dušan Klein

IMDb  51 % Kinobox  58 %

Tajemství zlatého Buddhy online

Sledovat Tajemství zlatého Buddhy online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tajemství zlatého Buddhy online, zda je ke stažení a zda má Tajemství zlatého Buddhy dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 8. 3. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tajemství zlatého Buddhy recenze a hodnocení

Tvůj názor na Tajemství zlatého Buddhy?

Ve filmu Tajemství zlatého Buddhy hrají Eduard Cupák, Otakar Brousek, Blanka Waleská, Jana Preissová, Milena Dvorská, Václav Postránecký, Josef Mixa.

Film Tajemství zlatého Buddhy režíruje Dušan Klein.

Film Tajemství zlatého Buddhy má 88 minut.

Film Tajemství zlatého Buddhy můžete vidět na Voyo.

Film Tajemství zlatého Buddhy je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.