FB pixel TP pixel
Little Girl Blue

Tajnosti

Little Girl Blue
Česko | 2007 | Drama | Vztahy | 95 minut

Děj se odehrává v rozmezí více než čtyřiadvaceti hodin: začíná po čtvrté hodině ranní dne 22. dubna 2003 a končí druhý den ráno. Během této doby se asi čtyřicetiletá překladatelka Julie rozmýšlí, jak naloží dále se svým životem. Pomiluje se po pár měsících s manželem, rozhodne se koupit si piano, ro...

Děj se odehrává v rozmezí více než čtyřiadvaceti hodin: začíná po čtvrté hodině ranní dne 22. dubna 2003 a končí druhý den ráno. Během této doby se asi čtyřicetiletá překladatelka Julie rozmýšlí, jak naloží dále se svým životem. Pomiluje se po pár měsících s manželem, rozhodne se koupit si piano, rozejde se s milencem, u gynekologa zjistí, že je těhotná a uvažuje o potratu, dozví se od manžela o jeho nevěře a později mu prozradí pravdu o svém stavu. Pohledná a sympatická žena je v něčem naivní, až dětinská, chvílemi je nerozhodná a ostýchavá. Na první pohled nemá nárok na nějakou krizi: jsou bohatí, právě se nastěhovali do exkluzivního bytu, manžel je k ní ohleduplný a dospívající dcera nemá žádné problémy. Na počátku dne Julii zasáhne zpráva o smrti zpěvačky Niny Simone, jejíž písničky ji pak provázejí. Půvabná žena je středem dění, všichni ostatní kolem ní jen odehrávají své party.

IMDb  69 % CSFD  70 %

Tajnosti online

Sledovat Tajnosti online můžeš na Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tajnosti online, zda je ke stažení a zda má Tajnosti dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 28. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 7. 6. 2020
Předplatné za 99 Kč

Tajnosti obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tajnosti, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tajnosti postavy.

Tajnosti novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Tajnosti, které najdeš na našem webu.

40 českých filmů, které po přechodu na HBO Max nenajdete
40 českých filmů, které po přechodu na HBO Max nenajdete
09.03.2022 15:30:00 | Tipy na film

S proměnou streamovací služby HBO Go na HBO Max došlo i ke ztrátě několika desítek titulů z ranku českých filmů. Pokud vás zajímají detaily, vytvořili jsme podrobný seznam.

Česká filmová lavina. Netflix přidal 20 českých filmů do své nabídky
Česká filmová lavina. Netflix přidal 20 českých filmů do své nabídky
28.02.2021 9:00:00 | České novinky

Netflix potřebuje kvůli kvótám Evropské unie neustále doplňovat svou nabídku o evropské tituly, což ve výsledku znamená, že doplňuje v poslední době hlavně severské snímky a samozřejmě i tituly české. Těch se nyní objevila celá řádka, kvalitou ale radost většinou neudělají.

Tajnosti zajímavosti

Tržby v českých kinech
14 870 601 Kč
Návštěvnost v českých kinech
155 401 diváků

Tajnosti recenze a hodnocení