FB pixel TP pixel
Word of God
Word of God

Tak pravil Bůh

Word of God
Dánsko | 2017 | Drama | Rodinné | 105 minut

Jízlivý, sarkastický a dojemný rodinný portrét inspirovaný slavnou biografií dánského dramatika Jense Blendstrupa je zasazený do druhé poloviny 80. let, do doby, kdy explodoval Černobyl. Zachycuje nevšední rodinu, kterou pevnou rukou řídí podivínský psychiatr Uffe, muž mnoha podivných zálib. Patří m...

Jízlivý, sarkastický a dojemný rodinný portrét inspirovaný slavnou biografií dánského dramatika Jense Blendstrupa je zasazený do druhé poloviny 80. let, do doby, kdy explodoval Černobyl. Zachycuje nevšední rodinu, kterou pevnou rukou řídí podivínský psychiatr Uffe, muž mnoha podivných zálib. Patří mezi ně domácí pitky s pacienty i rázovitá výchova synů. Uffe se doma cítí být bohem. Ale bohové nemusí být dvakrát laskaví. Nevšední tragikomedie o podivné lásce, odpuštění a polévce ze šnapsu.

Hrají: Soren Malling, Lisa Nilsson, Maria Erwolter, Mads Riisom, Jesper Asholt, Marcus Sebastian Gert, Clint Ruben

Režie: Henrik Ruben Genz

IMDb  58 % Kinobox  65 %

Tak pravil Bůh online

Sledovat Tak pravil Bůh online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tak pravil Bůh online, zda je ke stažení a zda má Tak pravil Bůh dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 1. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tak pravil Bůh recenze a hodnocení

Ve filmu Tak pravil Bůh hrají Soren Malling, Lisa Nilsson, Maria Erwolter, Mads Riisom, Jesper Asholt, Marcus Sebastian Gert, Clint Ruben.

Film Tak pravil Bůh režíruje Henrik Ruben Genz.

Film Tak pravil Bůh má 105 minut.

Film Tak pravil Bůh můžete vidět na Edison.

Film Tak pravil Bůh je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.