FB pixel TP pixel
In Fabric
In Fabric

Takové krásné šaty

In Fabric
Velká Británie | 2018 | Komedie | Hororové komedie | 118 minut

Každý nový film režiséra Petera Stricklanda je s netrpělivostí očekáván nejen zástupci světových festivalů a kritiky, ale také stále se rozšiřující fanouškovskou základnou. Takové krásné šaty padnou do jeho filmografie jako ulité – opět se jedná o precizní poctu několika žánrům natočenou s obsedantn...

Každý nový film režiséra Petera Stricklanda je s netrpělivostí očekáván nejen zástupci světových festivalů a kritiky, ale také stále se rozšiřující fanouškovskou základnou. Takové krásné šaty padnou do jeho filmografie jako ulité – opět se jedná o precizní poctu několika žánrům natočenou s obsedantní péčí o detail. V centru děje stojí prokleté červené šaty, které se postupem času stanou hlavním hrdinou filmu. Okolo nich korzují další postavy, které se více či méně zmítají mezi dvěma slogany charakterizujícími děj filmu: „such a pretty dress“ a „dressed to die“. Po hypnotických úvodních titulcích tak na diváky čeká cinefilní smršť, ve které je každé filmové políčko pečlivě propracované. Oblečte se do unikátního filmového zážitku!

IMDb  63 % CSFD  61 %

Takové krásné šaty online

Sledovat Takové krásné šaty online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Takové krásné šaty online, zda je ke stažení a zda má Takové krásné šaty dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
původní znění | české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Takové krásné šaty obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Takové krásné šaty, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Takové krásné šaty postavy.

Takové krásné šaty recenze a hodnocení

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk NaFilmu
12.09.2019

Je to bizár. Snímek, prosycený citem pro detail je něčím víc než jen béčkovým hororem o vraždících šatech. Jsou zde i náznaky satiry a kritiky na konzum. Na druhou stranu je řada myšlenek zde těžko uchopitelná a film jako takový navíc mnohdy na zmíněnou kategorii hororů odkazuje a takřka ji paroduj......   Celá recenze

 65 %

Ve filmu Takové krásné šaty hrají Marianne Jean-Baptiste, Leo Bill, Fatma Mohamed, Gwendoline Christie, Hayley Squires, Jaygann Ayeh, Julian Barratt.

Film Takové krásné šaty režíruje Peter Strickland.

Film Takové krásné šaty má 118 minut.

Film Takové krásné šaty můžete vidět na KVIFF TV.

Film Takové krásné šaty je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.