FB pixel TP pixel
Into the Beat
Into the Beat

Tanec v srdci

Into the Beat
Německo | 2020 | Romantické filmy | Tanec | 98 minut

Katya je neuvěřitelně talentovaná baletka. Podstupuje tvrdé tréninky, aby se dostala na newyorskou baletní akademii a má velkou šanci zde získat stipendium. Setkáním se skupinou pouličních tanečníků se jí však otevírá úplně nový svět. Na rozdíl od klasického baletu je tanec na ulici svobodný, výbušn...

Katya je neuvěřitelně talentovaná baletka. Podstupuje tvrdé tréninky, aby se dostala na newyorskou baletní akademii a má velkou šanci zde získat stipendium. Setkáním se skupinou pouličních tanečníků se jí však otevírá úplně nový svět. Na rozdíl od klasického baletu je tanec na ulici svobodný, výbušný a nemá pravidla. Její srdce zahoří pro nový styl tance, kterým může vyjádřit emoce a city zejména vůči introvertnímu, avšak nadanému hiphopovému tanečníkovi Marlonovi. Ten Katyu přemluví, aby se s ním zúčastnila konkurzu do světoznámé pouliční taneční skupiny Sonic Tigers. Nikdy nepoznaný životní postoj komunity, kde jsou lidé spontánní a radují se ze života, Katyu zcela pohltí. Je jí jasné, že s klasickým baletem je konec. Slavná baletní hvězda a zároveň její otec Viktor má však jiný názor.

Hrají: Alexandra Pfeifer, Yalany Marschner, Ina Geraldine Guy, Katrin Pollitt, Trystan Pütter, Julius Nitschkoff, Helen Schneider

Režie: Stefan Westerwelle

IMDb  53 % Kinobox  58 %

Tanec v srdci online

Sledovat Tanec v srdci online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tanec v srdci online, zda je ke stažení a zda má Tanec v srdci dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 16. 4. 2021
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tanec v srdci novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Tanec v srdci, které najdeš na našem webu.

Nejsledovanější filmy na Netflixu: Původní tituly převálcovali i Mimoni
Nejsledovanější filmy na Netflixu: Původní tituly převálcovali i Mimoni
18.05.2021 12:00:00 | Tipy na film

Netflix v poslední době investoval obrovské peníze do nákupu snímků, které pak vydává pod hlavičkou Netflix Originals, stále ale nezapomíná ani na pořizování kvalitních licencovaných projektů. A v posledních týdnech licencované novinky ve sledovanosti překonaly originální tvorbu na celé čáře.

Tanec v srdci recenze a hodnocení

Ve filmu Tanec v srdci hrají Alexandra Pfeifer, Yalany Marschner, Ina Geraldine Guy, Katrin Pollitt, Trystan Pütter, Julius Nitschkoff, Helen Schneider.

Film Tanec v srdci režíruje Stefan Westerwelle.

Film Tanec v srdci má 98 minut.

Film Tanec v srdci můžete vidět na Netflix.

Film Tanec v srdci je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.