FB pixel TP pixel
The Dancer
The Dancer

Tanečnice

The Dancer
Francie | 2016 | Životopisné filmy | Tanec | 108 minut

Budoucí hvězda evropských kabaretů éry Belle Epoque Loie Fuller se narodila na americkém Středozápadě a nic z jejího původu nepředurčovalo tuto farmářskou dcerku k tomu, že jednou bude tančit v pařížské Opeře. Ale stalo se. Skryta v metrech hedvábí, paže prodloužené dlouhými dřevěnými tyčemi, Loie z...

Budoucí hvězda evropských kabaretů éry Belle Epoque Loie Fuller se narodila na americkém Středozápadě a nic z jejího původu nepředurčovalo tuto farmářskou dcerku k tomu, že jednou bude tančit v pařížské Opeře. Ale stalo se. Skryta v metrech hedvábí, paže prodloužené dlouhými dřevěnými tyčemi, Loie znovu objevuje své tělo na jevišti a uchvacuje publikum každý večer o trochu víc svým revolučním Serpentinovým tancem. Dokonce i když jí hrozí, že si fyzickou námahou zničí záda, i když jí záře reflektorů spaluje oči, nic ji nezastaví v touze stále zdokonalovat své umění. Až setkání s Isadorou Duncan – mladou tanečnicí bažící po slávě – přivede tuto ikonu z počátku 20. století k pádu.

Hrají: Soko, Gaspard Ulliel, Mélanie Thierry, William Houston, François Damiens, Louis-Do de Lencquesaing, Amanda Plummer

IMDb  65 % Kinobox  65 %

Tanečnice online

Sledovat Tanečnice online můžeš na DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tanečnice online, zda je ke stažení a zda má Tanečnice dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
původní znění | české titulky | od 27. 7. 2020
Půjčení za 65 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tanečnice novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Tanečnice, které najdeš na našem webu.

10 červnových novinek na Alza
10 červnových novinek na Alza
13.06.2017 | Tipy na film

Vybíráme ty nejzajímavější filmy, které se za poslední týdny objevily v nabídce půjčovny největšího internetového obchodu Alza. Na své si přijdou především fajnšmekři, kteří mají rádi starší filmy Jima Jarmuscha, Aki Kaurismaiko, najdete tu ale i zajímavé novinky jako Neon Demon, Macbeth, Tanečnice nebo Červená želva.

Tanečnice recenze a hodnocení

Ve filmu Tanečnice hrají Soko, Gaspard Ulliel, Mélanie Thierry, William Houston, François Damiens, Louis-Do de Lencquesaing, Amanda Plummer.

Film Tanečnice režíruje .

Film Tanečnice má 108 minut.

Film Tanečnice můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV.

Film Tanečnice je online na DaFilms, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.