FB pixel TP pixel
Taxi 2

Taxi, taxi

Taxi 2
Francie | 2000 | Taxi | Akční filmy | Auta | 88 minut

Taxikář Samy Naceri musí využít své řidičské mistrovství a ujet rozzuřeným zabijákům a zachránit tak japonského velvyslance a dívku svého přítele... Řidič Daniel musí se svým supertaxíkem opět vypomoci svému příteli, nešikovnému policistovi Emilovi, a také celé francouzské policii v případu únosu ja...

Taxikář Samy Naceri musí využít své řidičské mistrovství a ujet rozzuřeným zabijákům a zachránit tak japonského velvyslance a dívku svého přítele... Řidič Daniel musí se svým supertaxíkem opět vypomoci svému příteli, nešikovnému policistovi Emilovi, a také celé francouzské policii v případu únosu japonského ministra. Jakuza totiž chce zabránit rozvoji francouzsko-japonských vztahů. Spolu s japonským ministrem však unesou i Emilovu přítelkyni a kolegyni Petru. Daniel chce jet za svou přítelkyní Lilly, ale nakonec se rozhodne pomoci kamarádovi zachránit jeho milovanou kolegyni. Díky rozvážečům pizzy, s nimiž Daniel dříve jezdil, zjistí, že se štáb jakuzy ukrývá v jedné pařížské rozestavěné budově. Spolu s Emilem a japonskou agentkou osvobodí Petru i ministra. Fenomenální řidič a démon rychlosti, taxikář Daniel Morales, se svým superrychlým, speciálně upraveným Peugeotem 406 stále pomáhá zákazníkům v časové tísni a budí zaslouženou pozornost. Právě v kopcích nad Marseille předehnal šokované závodníky velké rallye, projel cílem a zastavil až před porodnicí, kam vezl rodící ženu a jejího manžela. Vzdechy rodící ženy sice způsobí Danielovi komplikace, protože jeho přítelkyně Lilly si je v telefonu vyloží poněkud jinak. Sotva se mu ji podaří přesvědčit, musí spěchat, aby stihl oběd s jejími rodiči, před kterými se musí vydávat za medika. Mezitím získá jeho přítel, nešikovný policista Emil, řidičák, přestože jeho řidičské schopnosti nejsou valné. Zoufalý učitel autoškoly se ho totiž chce konečně zbavit. Policie v Marseille rozjíždí důležitou akci. Na jednání o spolupráci Francie a Japonska v boji proti jakuze totiž přilétá japonský ministr, který tu má podepsat několik významných smluv. Uvítání se má zúčastnit také Lillyin otec, generál Bertineau, jehož služební vůz je nepojízdný, a tak se Daniel nabídne, že ho na letiště sveze. Následuje další zběsilá jízda, která sice dopraví generála na letiště včas, současně však Daniela nesnášejícího uniformy zaplete do dění kolem významné návštěvy. Ministr je totiž unesen jakuzou, která chce jednání překazit. Spolu s ním je unesena také Emilova milovaná, policistka Petra, a tak se Daniel rozhodne příteli pomoci s její záchranou. Společně s japonskou agentkou Yuli z ministrovy ochranky se pustí po stopách únosců. Zjistí, že jejich skrýš je v jedné rozestavěné pařížské budově. Daniel se obrátí s prosbou o pomoc na generála Bertineau a zanedlouho už se trojice v Danielově taxíku snáší na padáku přímo do pařížských ulic. Podaří se jim sice osvobodit zajatého ministra i Petru, musejí však prchat před zabijáky jakuzy. V Pařížských ulicích se rozpoutá zběsilá honička."

Hrají: Samy Naceri, Frédéric Diefenthal, Marion Cotillard, Emma Wiklund, Haruhiko Hirata, Ko Suzuki, Yoshi Oida

Režie: Gérard Krawczyk

IMDb  65 % Kinobox  68 %

Taxi, taxi online

Sledovat Taxi, taxi online můžeš na Canal Plus, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Taxi, taxi online, zda je ke stažení a zda má Taxi, taxi dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 3. 4. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Taxi, taxi zajímavosti

Rozpočet
10 500 000 $
Celosvětové tržby
60 726 164 $
Tržby v USA
626 164 $
Tržby v českých kinech
3 718 659 Kč
Návštěvnost v českých kinech
48 484 diváků

Taxi, taxi recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
21.09.2008 18:04:00

Uz ponekud ojezdene...

 40 %

Ve filmu Taxi, taxi hrají Samy Naceri, Frédéric Diefenthal, Marion Cotillard, Emma Wiklund, Haruhiko Hirata, Ko Suzuki, Yoshi Oida.

Film Taxi, taxi režíruje Gérard Krawczyk.

Film Taxi, taxi má 88 minut.

Film Taxi, taxi měl rozpočet 10 500 000 $.

Film Taxi, taxi vidělo v českých kinech 48 484 diváků.

Film Taxi, taxi můžete vidět na Canal Plus, Vodafone TV.

Film Taxi, taxi je online na Canal Plus, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.