FB pixel TP pixel
A River Runs Through It

Teče tudy řeka

A River Runs Through It
USA | 1992 | Drama | Rodinné vztahy | 123 minut

Presbyteriánský reverend Maclean z Montany učil své syny Normana a Paula vnímat krásu horské přírody, která je obklopovala. Vliv svérázných otcovských výchovných metod poznamenal každého z bratrů jiným způsobem. Oba však měli od dětství společný zájem - rybaření. Když se Norman po letech vrátil ze s...

Presbyteriánský reverend Maclean z Montany učil své syny Normana a Paula vnímat krásu horské přírody, která je obklopovala. Vliv svérázných otcovských výchovných metod poznamenal každého z bratrů jiným způsobem. Oba však měli od dětství společný zájem - rybaření. Když se Norman po letech vrátil ze studií, z jeho mladšího bratra se stal novinář v místním tisku. Rodina tušila, že Paul propadl hazardním hrám a že se pohybuje v nebezpečném prostředí. Norman se zamiloval do dívky jménem Jessie. Halasná atmosféra v dívčině rodině se značně lišila od prostředí, v němž Norman dosud žil. Po přechodných nedorozuměních se oba mladí lidé rozhodnou pro společný život v Chicagu, kde má Norman působit jako vysokoškolský profesor. Před svým odjezdem Norman strávil s otcem a Paulem krásný den na rybách. Nikdo netušil, že zanedlouho bude Paul zabit... To starý muž při samotářském rybolovu vzpomíná na všechny své blízské a na události, které se odehrály už tak dávno.

IMDb  73 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Teče tudy řeka online

Teče tudy řeka online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Teče tudy řeka obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Teče tudy řeka, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Teče tudy řeka postavy.

Teče tudy řeka zajímavosti

Celosvětové tržby
43 440 294 $
Tržby v USA
43 440 294 $
Tržby v českých kinech
607 925 Kč
Návštěvnost v českých kinech
27 287 diváků
Počet Oscarů
1 vítězství, 3 nominací

Teče tudy řeka recenze a hodnocení