FB pixel TP pixel
Tel Aviv on Fire
Tel Aviv on Fire

Tel Aviv v plamenech

Tel Aviv on Fire
Izrael | 2018 | Komedie | Sociální problémy | 100 minut

Může populární soap opera přispět k narovnání vztahů mezi Izraelem a Palestinou, nebo nenávratně zničí kariéru jednoho průměrného zoufalce? Salam rozhodně nepatří mezi nejúspěšnější zástupce své generace. Netečný outsider vezme zavděk tím, že na place populární palestinské telenovely, kterou produku...

Může populární soap opera přispět k narovnání vztahů mezi Izraelem a Palestinou, nebo nenávratně zničí kariéru jednoho průměrného zoufalce? Salam rozhodně nepatří mezi nejúspěšnější zástupce své generace. Netečný outsider vezme zavděk tím, že na place populární palestinské telenovely, kterou produkuje jeho strýc, opravuje hebrejské dialogy. Jeho připomínky padnou na úrodnou půdu a Salam dostane šanci svého života – nabídku na místo scenáristy. Má to jeden háček. Psaní nepatří mezi těch nemnoho talentů, kterými hrdina disponuje. Řešení jeho problému má nečekanou a zcela absurdní podobu. Z Assiho, nepříjemného izraelského velitele checkpointu, kterým Salam každý den projíždí cestou z Rámaláhu, se vyklube zdatný amatérský scenárista. Romantický sitcom zasazený do období šestidenní války, v jehož středu stojí milostný trojúhelník izraelský generál, krásná palestinská špionka a její řídící důstojník, sice Assi z duše nesnáší, ale jeho manželka ho miluje. A izraelský voják ví, jak by měla romance skončit. Bohužel, palestinský štáb má opačnou představu. Rozjíždí se tak spletitá hra různých motivací a tvůrčích představ, v jejichž středu se ocitá lapený Salam.

IMDb  67 % CSFD  76 %

Tel Aviv v plamenech online

Sledovat Tel Aviv v plamenech online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tel Aviv v plamenech online, zda je ke stažení a zda má Tel Aviv v plamenech dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 25. 11. 2021
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tel Aviv v plamenech obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tel Aviv v plamenech, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tel Aviv v plamenech postavy.

Tel Aviv v plamenech recenze a hodnocení

Ve filmu Tel Aviv v plamenech hrají Kais Nashif, Lubna Azabal, Yaniv Biton, Maisa Abd Elhadi, Nadim Sawalha, Salim Dau, Yousef Sweid.

Film Tel Aviv v plamenech režíruje Sameh Zoabi.

Film Tel Aviv v plamenech má 100 minut.

Film Tel Aviv v plamenech můžete vidět na Netflix.

Film Tel Aviv v plamenech je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.