FB pixel TP pixel
The Almost Man
The Almost Man

Téměř chlap

The Almost Man
Norsko | 2012 | Drama | Dramedy | 80 minut

Navzdory blížícímu se narození prvního potomka dělá třicátník Henrik vše pro to, aby si zachoval iluzi nespoutaného mládí. Nezanedbatelnou součástí jeho milostného vztahu je pubertální vtipkování, které, zdá se, partnerce nevadí. Když sympatická Tone pořádá v novém domě poklidný večírek pro přátele,...

Navzdory blížícímu se narození prvního potomka dělá třicátník Henrik vše pro to, aby si zachoval iluzi nespoutaného mládí. Nezanedbatelnou součástí jeho milostného vztahu je pubertální vtipkování, které, zdá se, partnerce nevadí. Když sympatická Tone pořádá v novém domě poklidný večírek pro přátele, vytratí se Henrik raději za kamarády ze střední, s nimiž jej pojí náruživá obliba divokých pijatyk. Za jeho chováním se však schovává nejistota člověka, jenž okolnímu světu uniká za pomoci ironie.

IMDb  59 % CSFD  70 %

Téměř chlap online

Sledovat Téměř chlap online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Téměř chlap online, zda je ke stažení a zda má Téměř chlap dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 13. 8. 2020
Předplatné za 155 Kč

Téměř chlap obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Téměř chlap, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Téměř chlap postavy.

Téměř chlap recenze a hodnocení