FB pixel TP pixel
Almost Perfect
Almost Perfect

Téměř dokonalý

Almost Perfect
Dánsko | 2012 | Komedie | Romantická komedie | 100 minut

Televizní moderátorka Anne se už vzdala naděje, že potká muže, se kterým by mohla sdílet svůj přesně načasovaný život. Chce dítě a rozhodne se tedy pro umělé oplodnění s tím, že ten pravý přijde až někdy potom. Později začne ze zvědavosti pátrat po identitě dárce. Lstí získá adresu a setká se hned s...

Televizní moderátorka Anne se už vzdala naděje, že potká muže, se kterým by mohla sdílet svůj přesně načasovaný život. Chce dítě a rozhodne se tedy pro umělé oplodnění s tím, že ten pravý přijde až někdy potom. Později začne ze zvědavosti pátrat po identitě dárce. Lstí získá adresu a setká se hned se dvěma potenciálními otci. Jeden je dokonalý, s tím druhým je to horší.

Hrají: Lene Maria Christensen, Nikolaj Lie Kaas, Casper Crump, Sidse Babett Knudsen, Mia Lyhne, Rasmus Bjerg, Birthe Neumann

Režie: Hella Joof

IMDb  59 % Kinobox  66 %

Téměř dokonalý online

Sledovat Téměř dokonalý online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Téměř dokonalý online, zda je ke stažení a zda má Téměř dokonalý dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 12. 11. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Téměř dokonalý recenze a hodnocení

Ve filmu Téměř dokonalý hrají Lene Maria Christensen, Nikolaj Lie Kaas, Casper Crump, Sidse Babett Knudsen, Mia Lyhne, Rasmus Bjerg, Birthe Neumann.

Film Téměř dokonalý režíruje Hella Joof.

Film Téměř dokonalý má 100 minut.

Film Téměř dokonalý můžete vidět na Edison.

Film Téměř dokonalý je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.