FB pixel TP pixel
The Gift
The Gift

Téměř dokonalý zločin

The Gift
USA | 2000 | Krimi filmy | 111 minut

Nedávno ovdovělá Annie Wilson (Cate Blanchett) žije se svými třemi dětmi v malém městě v Georgii. Je mezi sousedy známá tím, že má po babičce dar vidět do budoucnosti a umí také vykládat karty. Kdo by nechtěl poznat, co ho čeká? Plynutí času s občasným výletem do budoucnosti v malém městě přetrhne v...

Nedávno ovdovělá Annie Wilson (Cate Blanchett) žije se svými třemi dětmi v malém městě v Georgii. Je mezi sousedy známá tím, že má po babičce dar vidět do budoucnosti a umí také vykládat karty. Kdo by nechtěl poznat, co ho čeká? Plynutí času s občasným výletem do budoucnosti v malém městě přetrhne vražda Jessiky King, mladé bohaté nymfomanky, kterou najdou uškrcenou u rybníka. Prvním podezřelým je násilnický rasista Donnie (Keanu Reeves), který tyranizuje svou ženu (Hilary Swank), jíž Annie už dlouho radí, aby od něho odešla. Podezřelých přibývá. Je vrahem Jessičin milenec David (Greg Kinnear)? Nebo Buddy (Giovanni Ribisi), který byl jako dítě sexuálně zneužíván? Nebo je to snad Valerie, která věděla o napjatém erotickém vztahu svého muže k zavražděné? Pomohou zvláštní schopnosti k vyjasnění případu?

IMDb  67 % CSFD  76 %
Voyo
Krimi filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Téměř dokonalý zločin online

Téměř dokonalý zločin online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Téměř dokonalý zločin obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Téměř dokonalý zločin, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Téměř dokonalý zločin postavy.

Téměř dokonalý zločin zajímavosti

Rozpočet
10 000 000 $
Tržby v českých kinech
1 359 443 Kč
Návštěvnost v českých kinech
13 238 diváků

Téměř dokonalý zločin recenze a hodnocení

Tvůj názor na Téměř dokonalý zločin?