FB pixel TP pixel
The River
The River

Temná řeka

The River
Norsko | 2017 | Drama seriály | Krimi drama | 43 minut | 1 řad(a) | 8 epizod

V malém poklidném městečku Djupelv panují dlouhé a temné zimy. Zdejší obyvatelé se navzájem dobře znají a jejich životy pozvolna plynou stejně jako proud v nedaleké řece. Každodenní rutinu naruší šokující událost, když dívka Sami objeví na břehu řeky tělo mladého chlapce. Místní policista Thomas Lon...

V malém poklidném městečku Djupelv panují dlouhé a temné zimy. Zdejší obyvatelé se navzájem dobře znají a jejich životy pozvolna plynou stejně jako proud v nedaleké řece. Každodenní rutinu naruší šokující událost, když dívka Sami objeví na břehu řeky tělo mladého chlapce. Místní policista Thomas Lonnhoiden se rozhodne případ vyšetřit navzdory důrazným varováním svých nadřízených. Krátce poté zmizí dívka, která našla mrtvé tělo. Postup vyšetřování naznačuje, že mohla být zavražděna během cvičení armád NATO v blízkých horách. Thomas pokračuje v pátrání, které ho donutí nahlížet na místní komunitu zcela jiným způsobem. Proč jeho nadřízení nechtějí znát pravdu? Proč se obyvatelé bojí mluvit o minulosti? A co se skrývá tam nahoře v horách?

Hrají: Espen Reboli Bjerke, Ingeborg Raustol, Thomas Hayes, Dennis Storhoi, Stig Henrik Hoff, Ánna Mággá Wigelius, Erik Smith-Meyer

Režie: Margret Bergheim

Temná řeka online

Sledovat Temná řeka online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Temná řeka online, zda je ke stažení a zda má Temná řeka dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 5. 8. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Temná řeka recenze a hodnocení

V seriálu Temná řeka hrají Espen Reboli Bjerke, Ingeborg Raustol, Thomas Hayes, Dennis Storhoi, Stig Henrik Hoff, Ánna Mággá Wigelius, Erik Smith-Meyer.

Seriál Temná řeka můžete vidět na Voyo.

Seriál Temná řeka je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.