FB pixel TP pixel
Dark Water
Dark Water

Temná voda

Dark Water
Japonsko | 2002 | Horory | Duchové | 101 minut

Když se Yoshimi rozpadne manželství, je nucena pro sebe a svou pětiletou dceru Ikuko najít nový domov. Usadí se v jednom z temných a pochmurných bytů nevlídného domu, kde se brzy začínají dít divné věci. Yoshimi je pronásledována kalnou vodou, pronikající stěnami a stropem, a dráždivým přízrakem čer...

Když se Yoshimi rozpadne manželství, je nucena pro sebe a svou pětiletou dceru Ikuko najít nový domov. Usadí se v jednom z temných a pochmurných bytů nevlídného domu, kde se brzy začínají dít divné věci. Yoshimi je pronásledována kalnou vodou, pronikající stěnami a stropem, a dráždivým přízrakem červené tašky, která kdysi patřila dívence, jež záhadně před dvěma roky zmizela. Plna strachu o život své dcery, Yoshimi zoufale bojuje, avšak její hrůza se stupňuje v závislosti na tom, jak začíná odhalovat spojení mezi podivnými událostmi.

Hrají: Jane Asher, Hitomi Kuroki, Mirei Oguchi, John Moulder-Brown, Karl Michael Vogler, Fumiyo Kohinata, Asami Mizukawa

Režie: Jerzy Skolimowski, Hideo Nakata

IMDb  67 % Kinobox  65 %

Temná voda online

Sledovat Temná voda online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Temná voda online, zda je ke stažení a zda má Temná voda dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 9. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Temná voda recenze a hodnocení

Ve filmu Temná voda hrají Jane Asher, Hitomi Kuroki, Mirei Oguchi, John Moulder-Brown, Karl Michael Vogler, Fumiyo Kohinata, Asami Mizukawa.

Film Temná voda režíruje Jerzy Skolimowski, Hideo Nakata.

Film Temná voda má 101 minut.

Film Temná voda měl rozpočet 3 000 000 $.

Film Temná voda můžete vidět na Filmbox+.

Film Temná voda je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.