FB pixel TP pixel
The Right One

Ten pravý

The Right One
Kanada | 2021 | Drama | Dramedy

V této třeskutě vtipné romantické komedii potřebuje Sára, spisovatelka trpící spisovatelským blokem, inspiraci - a najde ji, když náhodou potká podivínského nešťastníka Godfreyho, který neustále mění podoby a alter ega, aby se vyrovnal se svou traumatickou minulostí a vyhnul se realitě. Právě když s...

V této třeskutě vtipné romantické komedii potřebuje Sára, spisovatelka trpící spisovatelským blokem, inspiraci - a najde ji, když náhodou potká podivínského nešťastníka Godfreyho, který neustále mění podoby a alter ega, aby se vyrovnal se svou traumatickou minulostí a vyhnul se realitě. Právě když se Godfrey začne Sáře otevírat, zjistí, že ho využívá jako inspiraci pro svůj další román, a v důsledku toho zmizí z jejího života. Ztratila Sára muže svých snů, nebo se jí ho nakonec podaří najít a vše napravit?

Hrají: Iliza Shlesinger, Cleopatra Coleman, Nick Thune

Režie: Ken Mok

IMDb  51 %

Ten pravý online

Sledovat Ten pravý online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ten pravý online, zda je ke stažení a zda má Ten pravý dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
původní znění | 4K kvalita | od 5. 2. 2021
Nákup za 290 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ten pravý recenze a hodnocení

Ve filmu Ten pravý hrají Iliza Shlesinger, Cleopatra Coleman, Nick Thune.

Film Ten pravý režíruje Ken Mok.

Film Ten pravý můžete vidět na Google Play.

Film Ten pravý je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.