FB pixel TP pixel
Ten svetr si nesvlíkej

Ten svetr si nesvlíkej

Ten svetr si nesvlíkej
Česko | 1980 | Komedie | Rodinné | 76 minut

Spořádané soužití Ivy Janžurové a Petra Nárožného je vážně otřeseno, když se objeví zpráva o nemanželském dítěti hlavy rodiny. Puntičkářský otec Novák je vyslán do lázní, což velice těžce nese. Denně volá domů a kontroluje chod své rodiny. Mezitím dostane jeho žena dopis o nemanželském dítěti, k...

Spořádané soužití Ivy Janžurové a Petra Nárožného je vážně otřeseno, když se objeví zpráva o nemanželském dítěti hlavy rodiny. Puntičkářský otec Novák je vyslán do lázní, což velice těžce nese. Denně volá domů a kontroluje chod své rodiny. Mezitím dostane jeho žena dopis o nemanželském dítěti, které se nachází v dětském domově. To zapříčiní narušení řádného chodu rodiny, která se domnívá, že jejich otec se prohřešil. Ten zase, když mu o dopise zmateně vypráví manželka, má za to, že jejich dcera Míša je v jiném stavu. Vznikne tím spousta nedorozumění, komických situací, rodiče paní Novákové plánují vystěhování nehodného zetě z bytu, ten zase v lázních protelefonuje nejen spoustu peněz, ale prošvihne několikrát i večerku. Když je jeho spolubydlící navíc nachytán na pokoji s jinou pacientkou, jsou oba předčasně z lázeňské péče propuštěni. Navíc se provalí i to, že sedmnáctiletá Míša má známost... Iva Janžurová, Zuzana Bydžovská, Karolina Slunéčková a František Hanus hráli své role už v divadelním představení "Domov v havárii", které mělo premiéru v sezóně 1978 - 1979 v Divadle na Vinohradech.

Hrají: Petr Nárožný, Zdeněk Řehoř, Zuzana Bydžovská, Karolina Slunéčková, Božena Böhmová, Ludmila Roubíková, Stella Zázvorková

Režie: Zdeněk Míka

IMDb  71 % Kinobox  66 %

Ten svetr si nesvlíkej online

Sledovat Ten svetr si nesvlíkej online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ten svetr si nesvlíkej online, zda je ke stažení a zda má Ten svetr si nesvlíkej dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ten svetr si nesvlíkej novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Ten svetr si nesvlíkej, které najdeš na našem webu.

10 potrhlých rodinek z českých filmů a seriálů
10 potrhlých rodinek z českých filmů a seriálů
01.08.2018 | České novinky

Jestli české kinematografie něco umí, tak jsou to bláznivé rodiny. Většinou legrační, někdy tragické, ale vždycky takové, že byste je mezi vlastní příbuzné spíš nechtěli. Ale stejně se v nich občas pozná každá rodina.

Ten svetr si nesvlíkej recenze a hodnocení

Ve filmu Ten svetr si nesvlíkej hrají Petr Nárožný, Zdeněk Řehoř, Zuzana Bydžovská, Karolina Slunéčková, Božena Böhmová, Ludmila Roubíková, Stella Zázvorková.

Film Ten svetr si nesvlíkej režíruje Zdeněk Míka.

Film Ten svetr si nesvlíkej má 76 minut.

Film Ten svetr si nesvlíkej můžete vidět na Voyo.

Film Ten svetr si nesvlíkej je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.