FB pixel TP pixel
Third Person

Ten třetí

Third Person
Belgie | 2013 | Romantické filmy | Vztahy | 137 minut

Tři propletené milostné příběhy zahrnující tři páry ze třech měst: Říma, Paříže a New Yorku. Film scenáristy a režiséra Paula Haggise vypráví tři příběhy o lásce, vášni, důvěře a zradě propletené v mnohovrstevnaté dějové linii, která připomíná autorův oscarový snímek Crash. Příběhy se odehrávají v N...

Tři propletené milostné příběhy zahrnující tři páry ze třech měst: Říma, Paříže a New Yorku. Film scenáristy a režiséra Paula Haggise vypráví tři příběhy o lásce, vášni, důvěře a zradě propletené v mnohovrstevnaté dějové linii, která připomíná autorův oscarový snímek Crash. Příběhy se odehrávají v New Yorku, Paříži a Římě. Tři páry, které spolu zdánlivě nemají nic společného, vzájemně pojí hluboké vazby - milenci a odcizení manželé, ztracené a nalezené děti. Hvězdně obsazený snímek Ten třetí, v němž se představí oceňovaní herci Liam Neeson, Adrien Brody, James Franco, Olivia Wildeová, Mila Kunisová, Kim Basingerová a Maria Bello, je víc než jen sbírkou milostných příběhů... (filmbaze.cz)

IMDb  64 %

Ten třetí online

Sledovat Ten třetí online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ten třetí online, zda je ke stažení a zda má Ten třetí dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Cena nezjištěna

Ten třetí obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ten třetí, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ten třetí postavy.

Ten třetí recenze a hodnocení

Ve filmu Ten třetí hrají Liam Neeson, Mila Kunis, Adrien Brody, Maria Bello, Kim Basinger, Katy Louise Saunders, Loan Chabanol.

Film Ten třetí režíruje Paul Haggis.

Film Ten třetí má 137 minut.

Film Ten třetí můžete vidět na Starmax.

Film Ten třetí je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.