FB pixel TP pixel
Once Upon A Time in Phuket
Once Upon A Time in Phuket

Tenkrát na Phuketu

Once Upon A Time in Phuket
Švédsko | 2011 | Komedie | Romantická komedie | 105 minut

Kariérní kouč Sven právě prožívá krizi. Pomáhá lidem změnit jejich životy, ale sám je z toho svého už unavený a jeho dosavadní zaměstnání ho přestává bavit. Dává výpověď a rozhodne se uskutečnit svůj velký sen. Chce být volný jako Johan, jeho dávný přítel, dobrodruh a spisovatel, který se díky svým ...

Kariérní kouč Sven právě prožívá krizi. Pomáhá lidem změnit jejich životy, ale sám je z toho svého už unavený a jeho dosavadní zaměstnání ho přestává bavit. Dává výpověď a rozhodne se uskutečnit svůj velký sen. Chce být volný jako Johan, jeho dávný přítel, dobrodruh a spisovatel, který se díky svým knihám stal národní celebritou. Odlétá do Thajska, kde chce napsat svůj první velký román.(

Hrají: Peter Magnusson, Susanne Thorson, David Hellenius, Jenny Skavlan, Frida Hallgren, Grynet Molvig, Hanna Alström

Režie: Staffan Lindberg

IMDb  57 % Kinobox  61 %

Tenkrát na Phuketu online

Sledovat Tenkrát na Phuketu online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tenkrát na Phuketu online, zda je ke stažení a zda má Tenkrát na Phuketu dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 1. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tenkrát na Phuketu recenze a hodnocení

Ve filmu Tenkrát na Phuketu hrají Peter Magnusson, Susanne Thorson, David Hellenius, Jenny Skavlan, Frida Hallgren, Grynet Molvig, Hanna Alström.

Film Tenkrát na Phuketu režíruje Staffan Lindberg.

Film Tenkrát na Phuketu má 105 minut.

Film Tenkrát na Phuketu můžete vidět na Edison.

Film Tenkrát na Phuketu je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.