FB pixel TP pixel
The Children's Hour
The Children's Hour

The Children's Hour

The Children's Hour
USA | 1961 | 107 minut

V soukromé dívčí škole vypukne skandál, když zlomyslná studentka Mary Tilfordová obviní dvě mladé ženy, které školu vedou, z lesbického vztahu. Nejlepší přítelkyně Karen Wrightová a Martha Dobieová jsou ředitelkami úspěšné soukromé dívčí školy v Nové Anglii. Mary Tilfordová, nenávistné, zlostné děvč...

V soukromé dívčí škole vypukne skandál, když zlomyslná studentka Mary Tilfordová obviní dvě mladé ženy, které školu vedou, z lesbického vztahu. Nejlepší přítelkyně Karen Wrightová a Martha Dobieová jsou ředitelkami úspěšné soukromé dívčí školy v Nové Anglii. Mary Tilfordová, nenávistné, zlostné děvče, je přistiženo při lži a potrestáno. V touze po pomstě řekne své babičce, která je nepsanou vládkyní města, že Martha \žárlila” na Karenin vztah k dr. Joevi Cardinovi a dodá, že Marthina teta Lily pokládala tyto pocity za \nepřirozené”. Babička jí uvěří a vezme Mary ze školy. Pomluva se rychle šíří a během několika dní stojí Karen s Marthou před prázdnými učebnami. Joe je vyhozen z nemocnice za to, že se učitelek zastal a Karen s Marthou podávají žalobu pro urážku na cti v případu, který se ocitne na titulních stránkách novin v celé zemi.

The Children's Hour obsazení

Herci: Audrey Hepburn, Shirley MacLaine, James Garner, Veronica Cartwright, Mimi Gibson, Leoda Richards

IMDb  78 % Kinobox  77 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

The Children's Hour online

Zde ti nabídneme, kde sledovat The Children's Hour online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má The Children's Hour dabing nebo titulky.

The Children's Hour celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít The Children's Hour Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

The Children's Hour recenze a hodnocení

Ve filmu The Children's Hour hrají Audrey Hepburn, Shirley MacLaine, James Garner, Veronica Cartwright, Mimi Gibson, Leoda Richards.

Film The Children's Hour režíruje .

Film The Children's Hour má 107 minut.

Film The Children's Hour není zatím nikde online.

Film The Children's Hour není zatím kde sledovat.