FB pixel TP pixel
The Discovery
The Discovery

The Discovery

The Discovery
USA | 2017 | Sci-fi filmy | Sci-fi drama | 102 minut

Novinářka Jeniffer Lopez se zajímá o sérii tajemných vražd mladých žen, které se vydaly do pohraničí za prací. Postupně se počet obětí zvětšuje...Reportérka amerického listu Chicago Sentinel, Lauren (Jennifer Lopez), přijíždí do pohraničního mexického města Juarez, aby přímo na místě napsala článek ...

Novinářka Jeniffer Lopez se zajímá o sérii tajemných vražd mladých žen, které se vydaly do pohraničí za prací. Postupně se počet obětí zvětšuje...Reportérka amerického listu Chicago Sentinel, Lauren (Jennifer Lopez), přijíždí do pohraničního mexického města Juarez, aby přímo na místě napsala článek o sérii tajemných vražd, jejichž oběťmi jsou výhradně mladé dělnice, které se do pohraničí vydaly za štěstím. Čím déle v Juarezu pobývá, tím je situace nepřehlednější. Postupně vyplouvá na povrch, že nejde o několik málo obětí, ale jejich číslo se záhy přehoupne z desítek do stovek.

Hrají: Jason Segel, Rooney Mara, Robert Redford, Jesse Plemons, Riley Keough, Ron Canada, Mary Steenburgen

Režie: Charlie McDowell

IMDb  62 % Kinobox  62 %

The Discovery online

Sledovat The Discovery online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film The Discovery online, zda je ke stažení a zda má The Discovery dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 31. 3. 2017
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

The Discovery recenze a hodnocení

Ve filmu The Discovery hrají Jason Segel, Rooney Mara, Robert Redford, Jesse Plemons, Riley Keough, Ron Canada, Mary Steenburgen.

Film The Discovery režíruje Charlie McDowell.

Film The Discovery má 102 minut.

Film The Discovery můžete vidět na Netflix.

Film The Discovery je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.