FB pixel TP pixel
The Fugitive Kind
The Fugitive Kind

The Fugitive Kind

The Fugitive Kind
USA | 1960 | Drama | 119 minut

Marlon Brando v adaptaci známé hry Tennesseeho Williamse, kterou v roce 1960 natočil legendární Sidney Lumet, přichází do mississippského městečka Two Rivers jako tulák Val Xavier pouze s kytarou na zádech, v odřeném saku z hadí kůže a s nepříliš jasnými úmysly. I tak se mu zde ale podaří najít prác...

Marlon Brando v adaptaci známé hry Tennesseeho Williamse, kterou v roce 1960 natočil legendární Sidney Lumet, přichází do mississippského městečka Two Rivers jako tulák Val Xavier pouze s kytarou na zádech, v odřeném saku z hadí kůže a s nepříliš jasnými úmysly. I tak se mu zde ale podaří najít práci – zaměstná ho sexuálně frustrovaná majitelka obchodu Lady Torrenceová, jejíž manžel Jab zatím o patro výš umírá na rakovinu. A kromě práce ho začne zahrnovat i dlouho potlačovanými city, jimž už nyní nedokáže bránit v průchodu. Naneštěstí má ale o Vala zájem také mladá tulačka Carol Cutereová, s níž se kdysi střetnul v New Orleansu. A i to je předzvěst blížící se tragédie a odhalení letitého tajemství, které pravděpodobně mělo zůstat ukryto navěky. Ve vynikajícím dramatu se kromě již zmíněné charismatické hvězdy lze setkat také s Annou Magnaniovou v úloze nešťastné manželky a s Joanne Woodwardovou v roli pletichařící Carol.(oficiální text distributora)

Hrají: Marlon Brando, Anna Magnani, Joanne Woodward, Victor Jory, Maureen Stapleton, R.G. Armstrong, Emory Richardson

Režie: Sidney Lumet

IMDb  71 % Kinobox  75 %

The Fugitive Kind online

Sledovat The Fugitive Kind online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film The Fugitive Kind online, zda je ke stažení a zda má The Fugitive Kind dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 26. 3. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

The Fugitive Kind recenze a hodnocení

Ve filmu The Fugitive Kind hrají Marlon Brando, Anna Magnani, Joanne Woodward, Victor Jory, Maureen Stapleton, R.G. Armstrong, Emory Richardson.

Film The Fugitive Kind režíruje Sidney Lumet.

Film The Fugitive Kind má 119 minut.

Film The Fugitive Kind můžete vidět na iTunes.

Film The Fugitive Kind je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.