FB pixel TP pixel
The Fugitive Kind

The Fugitive Kind

The Fugitive Kind
USA | 1960 | 119 minut

Marlon Brando v adaptaci známé hry Tennesseeho Williamse, kterou v roce 1960 natočil legendární Sidney Lumet, přichází do mississippského městečka Two Rivers jako tulák Val Xavier pouze s ky...

Marlon Brando v adaptaci známé hry Tennesseeho Williamse, kterou v roce 1960 natočil legendární Sidney Lumet, přichází do mississippského městečka Two Rivers jako tulák Val Xavier pouze s kytarou na zádech, v odřeném saku z hadí kůže a s nepříliš jasnými úmysly. I tak se mu zde ale podaří najít práci – zaměstná ho sexuálně frustrovaná majitelka obchodu Lady Torrenceová, jejíž manžel Jab zatím o patro výš umírá na rakovinu. A kromě práce ho začne zahrnovat i dlouho potlačovanými city, jimž už nyní nedokáže bránit v průchodu. Naneštěstí má ale o Vala zájem také mladá tulačka Carol Cutereová, s níž se kdysi střetnul v New Orleansu. A i to je předzvěst blížící se tragédie a odhalení letitého tajemství, které pravděpodobně mělo zůstat ukryto navěky. Ve vynikajícím dramatu se kromě již zmíněné charismatické hvězdy lze setkat také s Annou Magnaniovou v úloze nešťastné manželky a s Joanne Woodwardovou v roli pletichařící Carol.(oficiální text distributora)

IMDb  72 % CSFD  80 %

The Fugitive Kind online

Sledovat The Fugitive Kind online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film The Fugitive Kind online, zda je ke stažení a zda má The Fugitive Kind dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 26. 3. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

The Fugitive Kind obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu The Fugitive Kind, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu The Fugitive Kind postavy.

Marlon Brando
Marlon Brando
Valentine 'Snakeskin' Xavier
Anna Magnani
Anna Magnani
Lady Torrance
Joanne Woodward
Joanne Woodward
Carol Cutrere
Victor Jory
Victor Jory
Jabe Torrance
Maureen Stapleton
Maureen Stapleton
Vee Talbot
R. G. Armstrong
R. G. Armstrong
Sheriff Jordan Talbott
Emory Richardson
Emory Richardson
Uncle Pleasant, the Conjure Man
Madame Spivy
Madame Spivy
Ruby Lightfoot
Sally Gracie
Sally Gracie
Dolly Hamma
Lucille Benson
Lucille Benson
Beulah Binnings
Sidney Lumet
Sidney Lumet
Režie

The Fugitive Kind recenze a hodnocení