FB pixel TP pixel
Cigáni idú do volieb
Cigáni idú do volieb

The Gypsy Vote

Cigáni idú do volieb
Česko | 2012

Má romský aktivista Vlado Sendrei a jeho cikánský volební tým šanci uspět v „bílé“ společnosti?!I přes školení odborníka z americké nadace zažíváme neuvěřitelně živelnou předvolební kampaň, tragikomické situace i expedici do romských ghett na okraji společnosti. V intimní zpovědi Jana, Vladova žena,...

Má romský aktivista Vlado Sendrei a jeho cikánský volební tým šanci uspět v „bílé“ společnosti?!I přes školení odborníka z americké nadace zažíváme neuvěřitelně živelnou předvolební kampaň, tragikomické situace i expedici do romských ghett na okraji společnosti. V intimní zpovědi Jana, Vladova žena, otevřeně tvrdí, že její muž svými aktivitami jen utíká od rodiny, od romských hodnot a konflikt mezi nimi se vyhrocuje. A den Dé – den voleb, převrátí emoce romského volebního týmu úplně naruby.V novém filmu Jara Vojteka lžou všichni, jen u cikánské věštkyně se dozvíte pravdu!

Režie: Jaroslav Vojtek

IMDb  69 % Kinobox  61 %

The Gypsy Vote online

Sledovat The Gypsy Vote online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film The Gypsy Vote online, zda je ke stažení a zda má The Gypsy Vote dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | od 1. 11. 2019
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

The Gypsy Vote recenze a hodnocení

Ve filmu The Gypsy Vote hrají .

Film The Gypsy Vote režíruje Jaroslav Vojtek.

Film The Gypsy Vote můžete vidět na DaFilms.

Film The Gypsy Vote je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.