FB pixel TP pixel
The Living Room of the Nation
The Living Room of the Nation

The Living Room of the Nation

The Living Room of the Nation
Finsko | 2009 | 75 minut

Dokument Jukky Kärkkäinena s názvem THE LIVING ROOM OF THE NATION nabízí poetický, na způsob portrétu vystavěný pohled do šesti finských obýváků. Příběh snímku vypráví o změnách, pocitech osamění, tlaku povinností a nevyhnutelném plynutí času.Hlavními postavami jsou běžní Finové prožívající různé ži...

Dokument Jukky Kärkkäinena s názvem THE LIVING ROOM OF THE NATION nabízí poetický, na způsob portrétu vystavěný pohled do šesti finských obýváků. Příběh snímku vypráví o změnách, pocitech osamění, tlaku povinností a nevyhnutelném plynutí času.Hlavními postavami jsou běžní Finové prožívající různé životní etapy. Každý z protagonistů něco hledá: někdo lidskou blízkost, jiný porozumění či přijetí ze strany ostatních. Zachycené události se liší svou závažností, ale i bezvýznamné a důvěrně známé zážitky uvádějí protagonisty do dramatických situací. Tyto každodenní zkušenosti se spojují do podoby citlivého a místy až surreálného příběhu lidského života.

Režie: Jukka Kärkkäinen

IMDb  68 % Kinobox  68 %

The Living Room of the Nation online

Sledovat The Living Room of the Nation online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film The Living Room of the Nation online, zda je ke stažení a zda má The Living Room of the Nation dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | od 11. 11. 2016
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

The Living Room of the Nation recenze a hodnocení

Tvůj názor na The Living Room of the Nation?

Ve filmu The Living Room of the Nation hrají .

Film The Living Room of the Nation režíruje Jukka Kärkkäinen.

Film The Living Room of the Nation má 75 minut.

Film The Living Room of the Nation můžete vidět na DaFilms.

Film The Living Room of the Nation je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.