FB pixel TP pixel
The Magnificent Ambersons
The Magnificent Ambersons

The Magnificent Ambersons

The Magnificent Ambersons
USA | 1942 | Drama | 88 minut

Šíleně rozmazlený a naprosto nesympatický bohatý spratek George Amberson se doopravdy zděsí, když jeho nedávno ovdovělá matka obnoví svůj vztah se zámožným Eugenem Morganem, kterého kdysi opustila právě kvůli Georgeovu otci. George se ve své snaze překazit matčin románek musí sám potýkat s láskou k ...

Šíleně rozmazlený a naprosto nesympatický bohatý spratek George Amberson se doopravdy zděsí, když jeho nedávno ovdovělá matka obnoví svůj vztah se zámožným Eugenem Morganem, kterého kdysi opustila právě kvůli Georgeovu otci. George se ve své snaze překazit matčin románek musí sám potýkat s láskou k Morganově dceři - a tím, jak se jeho kdysi skvělá rodina následkem jeho machinací začíná hroutit..."

IMDb  79 % CSFD  76 %

The Magnificent Ambersons online

Sledovat The Magnificent Ambersons online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film The Magnificent Ambersons online, zda je ke stažení a zda má The Magnificent Ambersons dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | české titulky | český dabing | SD kvalita | od 27. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč

The Magnificent Ambersons obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu The Magnificent Ambersons, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu The Magnificent Ambersons postavy.

The Magnificent Ambersons recenze a hodnocení

Tvůj názor na The Magnificent Ambersons?

Ve filmu The Magnificent Ambersons hrají Joseph Cotten, Dolores Costello, Anne Baxter, Tim Holt, Agnes Moorehead, Ray Collins, Erskine Sanford.

Film The Magnificent Ambersons režíruje Orson Welles, Fred Fleck.

Film The Magnificent Ambersons má 88 minut.

Film The Magnificent Ambersons můžete vidět na Filmbox+.

Film The Magnificent Ambersons je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.