FB pixel TP pixel
The Monastery: Mr. Vig and the Nun
The Monastery: Mr. Vig and the Nun

The Monastery: Mr. Vig and the Nun

The Monastery: Mr. Vig and the Nun
Dánsko | 2007 | 84 minut

Snímek vypráví příběh pana Viga, vzdělaného dvaaosmdesátiletého starého mládence, a Sestry Amvrosije, ruské jeptišky, která se náhodou či řízením osudu objeví v jeho životě. Pan Jorgen Laursen Vig vlastní zchátralý zámek na dánském venkově. Celý život snil o tom, že v zámku zřídí ruský ortodoxní klá...

Snímek vypráví příběh pana Viga, vzdělaného dvaaosmdesátiletého starého mládence, a Sestry Amvrosije, ruské jeptišky, která se náhodou či řízením osudu objeví v jeho životě. Pan Jorgen Laursen Vig vlastní zchátralý zámek na dánském venkově. Celý život snil o tom, že v zámku zřídí ruský ortodoxní klášter. Po návštěvě Ruska a vyjednávání s ruským patriarchátem se do Dánska vypraví delegace jeptišek v čele se Sestrou Amvrosijí, aby posoudily, zda je zámek pana Viga pro zřízení kláštera vhodný. Jeptiškám se zámek líbí, vyžadují však rozsáhlé úpravy. Jeptišky se vrátí do Ruska a pan Vig se pustí sám do oprav. Příští léto se jeptišky se Sestrou Amvrosijí vrátí a zdá se, že se sen pana Viga splní. Jeptišky se do zámku nastěhují a brzy ovládnou každodenní práce a zavedou nové zvyky. Život pana Viga se změní: celý život byl zvyklý žít sám a bez žen, a najednou bydlí pod jednou střechou s cílevědomou Sestrou Amvrosijí a jejími sestrami. Jeptišky vyžadují čím dál více oprav. Problém vyřeší ruský patriarchát nabídkou, že zaplatí veškeré příští opravy, avšak pod podmínkou, že jim pan Vig zámek odkáže. Ten je nyní na pochybách: má svůj zámek přenechat ruské církvi a uskutečnit tak svůj sen o klášteře? Nebo si má zámek nechat pro sebe a dál žít jako osamělý starý mládenec? Pan Vig, který nikdy nepoznal lásku, má také mnoho konfliktů s nezvladatelnou Sestrou Amvrosijí, ta však kupodivu nechce pana Viga a jeho zámek opustit, ani kdyby měla být poslední jeptiškou, která na zámku zůstane.

Hrají: Sister Ambrosija, Mr. Vig

Režie: Pernille Rose Gronkjar

IMDb  76 % Kinobox  75 %

The Monastery: Mr. Vig and the Nun online

Sledovat The Monastery: Mr. Vig and the Nun online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film The Monastery: Mr. Vig and the Nun online, zda je ke stažení a zda má The Monastery: Mr. Vig and the Nun dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | od 17. 12. 2016
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

The Monastery: Mr. Vig and the Nun recenze a hodnocení

Tvůj názor na The Monastery: Mr. Vig and the Nun?

Ve filmu The Monastery: Mr. Vig and the Nun hrají Sister Ambrosija, Mr. Vig.

Film The Monastery: Mr. Vig and the Nun režíruje Pernille Rose Gronkjar.

Film The Monastery: Mr. Vig and the Nun má 84 minut.

Film The Monastery: Mr. Vig and the Nun můžete vidět na DaFilms.

Film The Monastery: Mr. Vig and the Nun je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.