FB pixel TP pixel
Notorious
Notorious

The Notorious B.I.G.

Notorious
USA | 2009 | Životopisné filmy | Hudebníci | 122 minut

Lidé jsou pryč. Kdy a jak k tomu došlo, není příliš jasné. V troskách starého světa přežívají jenom podivní hadroví panáčci s čísly na zádech. Do této pochmurné doby se narodí Devítka, která je možná předurčena vše změnit. Když se potká se skupinou podobných figurek utíkajících před děsivými vražedn...

Lidé jsou pryč. Kdy a jak k tomu došlo, není příliš jasné. V troskách starého světa přežívají jenom podivní hadroví panáčci s čísly na zádech. Do této pochmurné doby se narodí Devítka, která je možná předurčena vše změnit. Když se potká se skupinou podobných figurek utíkajících před děsivými vražednými stroji, rozhodne se postavit na odpor. Promluvit vystrašené souputníky k boji však nebude lehké. Stejně jako zjistit, kdo pronásledovatelé vlastně jsou a hlavně - co se stalo s lidmi?Ambiciózní celovečerní dystopický snímek 9 natočil režisér Shane Acker podle svého staršího krátkého filmu. Stejnojmenná jedenáctiminutová předloha měla v roce 2005 premiéru na festivalu v Sundance a Acker za ní sklidil zasloužené ohlasy. Kromě prestižních amerických studentských cen byl nominován také na Oscara v kategorii Nejlepší krátký animovaný film. Pod převod původního filmu do celovečerní podoby se podepsali také filmařští vizionáři Tim Burton (Mrtvá nevěsta, Karlík a továrna na čokoládu) a Timur Bekmambetov (Noční hlídka). Tak se zrodil jedinečný a vizuálně okouzlující animovaný epos, který svým myšlenkovým poselstvím přesahuje hranice "jenom" animovaného filmu"

Hrají: Derek Luke, Naturi Naughton, Antonique Smith, Angela Bassett, Marc John Jefferies, Mohamed Dione

Režie: George Tillman, Jr.

IMDb  67 % Kinobox  73 %

The Notorious B.I.G. online

Sledovat The Notorious B.I.G. online můžeš na Rakuten. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film The Notorious B.I.G. online, zda je ke stažení a zda má The Notorious B.I.G. dabing nebo titulky.

Rakuten
Rakuten
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 27. 2. 2021
Půjčení za 69 Kč nebo 79 Kč (HD) Nákup za 229 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

The Notorious B.I.G. recenze a hodnocení

Ve filmu The Notorious B.I.G. hrají Derek Luke, Naturi Naughton, Antonique Smith, Angela Bassett, Marc John Jefferies, Mohamed Dione.

Film The Notorious B.I.G. režíruje George Tillman, Jr..

Film The Notorious B.I.G. má 122 minut.

Film The Notorious B.I.G. můžete vidět na Rakuten.

Film The Notorious B.I.G. je online na Rakuten, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.