FB pixel TP pixel
The Runaways

The Runaways

The Runaways
USA | 2010 | Životopisné filmy | Hudebníci | 106 minut

Snímek The Runaways vypráví příběh stejnojmené dívčí rockové kapely, zformované v druhé polovině 70. let. Duší vůbec první dívčí kapely byla Joan Jett, kterou ve filmu ztvárnila Kristen Stewartová. Ozdobou a zároveň hlavní zpěvačkou byla Cherie Currie, kterou si zahrála Dakota Fanningová. Dívky skup...

Snímek The Runaways vypráví příběh stejnojmené dívčí rockové kapely, zformované v druhé polovině 70. let. Duší vůbec první dívčí kapely byla Joan Jett, kterou ve filmu ztvárnila Kristen Stewartová. Ozdobou a zároveň hlavní zpěvačkou byla Cherie Currie, kterou si zahrála Dakota Fanningová. Dívky skupinu založily už jako teenagerky a úspěch se dostavil velmi rychle, byly však mezi nimi velké problémy a každá z nich viděla společnou budoucnost trochu jinak. Film, založený na memoárech právě Cherrie, popisuje počátky kapely, nečekanou slávu, její temnou stránku a vztahy mezi jednotlivými členkami, které vedly zákonitě až k rozpadu skupiny.(HBO Europe)

IMDb  66 %
Voyo
Životopisné filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

The Runaways online

The Runaways online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

The Runaways obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu The Runaways, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu The Runaways postavy.

The Runaways novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu The Runaways, které najdeš na našem webu.

The Runaways recenze a hodnocení