FB pixel

The Titan


60%
60%
The Titan 100 20

IMDB hodnocení


195
The Titan online

The Titan

Datum premiéry:    USA    Délka: 97 minut

Voják od rodiny se rozhodne se zúčastnit vědeckého experimentu, který má pozměnit jeho geny, aby tak přežil vesmírnou výpravu na měsíc Titan.

Sci-fi filmy

Jak se ti film líbil?


Přihlas se, abys mohl film hodnotit či ukládat

Líbil se mi
Nelíbil se mi
Uložit na později


The Titan obsazení (herci a postavy)
The Titan online či ke stažení


Netflix

Původní znění + Anglické titulky  + HD + SD

200 Kč

Předplatné
Přehrát
30.03.2018 9:33:43
The Titan články


10 filmů a seriálů na velikonoční víkend

10 filmů a seriálů na velikonoční víkend

před 26 dny   Tipy na film   13 líbí se  

Čtyřdenní volno se dá trávit různými způsoby. Třeba jet do jarní přírody nebo ctít velikonoční tradice. Ale jestli se vám nikam nechce, tak si můžete doma udělat několik maratónů - máme spoustu novinek. Třeba nové seriály Trust, Krypton a Terror, pokračování Series of Unfortunate Events nebo sci-fi Titán.
10 nadupaných trailerů na nové filmy a seriály od Netflixu

10 nadupaných trailerů na nové filmy a seriály od Netflixu

před 1 měsíci   Tipy na film   125 líbí se   1 komentář  

Netflix ani letos nezahálí a jak sliboval, nabídne i v následujících týdnech mraky původní tvorby. Těšit se můžete na solidní festivalová dramata, sportovní filmy, nějakou tu romantickou komedii i nové sci-fi seriály a filmy. V druhých sezónách se letos navíc vrátí i dva seriálové hity posledních let.

The Titan recenze, kritiky a hodnocení 60
Václav Urbánek ohodnotnil The Titan
před 25 dny

Podobně jako v případě nedávnýho třetího Cloverfieldu, i The Titan se vás snaží nalákat na mnohem zajímavější žánr, než jakej ve skutečnosti nabízí. Cloverfield Paradox si ve svých prvních zhruba 20 minutách slušně pohrával s tématama Horizintu události, The Titan zase slibuje příběh ve stylu kultovní Mouchy Davida Cronenberga. A i když v obou případech tohle všechno postupně vyšumí a oba filmy ve svým žánrovým potenciálu rapidně zesterilní, tak zatímco třetí Cloverfield byl od začátku do konce opravdu silnej produkční chaos, The Titan pořád může nabídnout alespoň pár zajímavejch momentů a interakcí mezi postavama. Bohužel ale vážně jenom pár…
Podobné Filmy jako The TitanTipy na filmy a filmové novinky


RECENZE: Avengers: Infinity War

RECENZE: Avengers: Infinity War

dnes 0:00   Filmové recenze   12 líbí se  

Avengers: Infinity War jde ve šlépějích komiksů. Filmová událost se pere s obřími ambicemi.
Cesta k Avengers Infinity War: V jakém pořadí nakoukávat filmy?

Cesta k Avengers Infinity War: V jakém pořadí nakoukávat filmy?

včera 0:00   Tipy na film   51 líbí se  

Avengers: Infinity War představuje zakončení prvních deset let epochálního marvelovského projektu, který svedl na plátno nejvýraznější komiksové hrdiny, na něž zbyla (anebo se vrátíla) Marvelu práva. Podobná událost si nepochybně zaslouží divácké zopakování jednotlivých dílků skládanky, která Avengers v devatenáctém filmu konečně postaví proti zlovolnému titánovi Thanosovi. Samozřejmě můžete filmy nakoukávat v pořadí podle roku vzniku, pokud však chcete mít zachovanou chronologii filmových událostí, doporučujeme si pořadí filmů malinko zpřeházet.
Zastaví někdo Netflix?

Zastaví někdo Netflix?

před 2 dny   Filmové novinky   19 líbí se  

Dnes jste nás mohli vidět na konferenci TVCON, kterou pro všechny odborníky a fanoušky televizního vysílání a spřízněných technologií pořádá společnost Internet Info. Tématem naší přednášky bylo “Zastaví někdo Netflix?” Pro všechny naše čtenáře přinášíme přepis a grafy z přednášky, ve které přínášíme několik detailních statistik o Netflixu, jeho zákaznícících, konkurentech, nabídce a budoucnosti celého oboru.

TOPlist TOPlist TOPlist