FB pixel TP pixel
This Is England '86
This Is England '86

This Is England '86

This Is England '86
Velká Británie | 2010 | Komediální seriály | 60 minut | 1 řad(a) | 4 epizod

„Vedlejší produkt“ filmu „Tohle je Anglie“ z roku 1986 s dějem zasazeným o tři roky později, se zaměřuje spíše než na subkulturu skinheads na scénu modernistů (mod revival). Stejně jako ve filmu „Tohle je Anglie '86“ je hvězdou Thomas Turgoose jako Shaun, ačkoli Lol (Vicky McClure) a Woody (Joe ...

„Vedlejší produkt“ filmu „Tohle je Anglie“ z roku 1986 s dějem zasazeným o tři roky později, se zaměřuje spíše než na subkulturu skinheads na scénu modernistů (mod revival). Stejně jako ve filmu „Tohle je Anglie '86“ je hvězdou Thomas Turgoose jako Shaun, ačkoli Lol (Vicky McClure) a Woody (Joe Gilgun) hrají ještě významnější role.Příběh se odehrává během Světového poháru FIFA 1986. Když Shaun složí poslední školní zkoušku, uvědomí si, že bude muset najít svou cestu ve světě. Jeho přátelé, ke kterým patří Woody, Lol, Smell, Gadget a Meggy, jsou stále kolem, hledají lásku, zábavu a práci.

IMDb  83 % CSFD  81 %

This Is England '86 online

Sledovat This Is England '86 online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film This Is England '86 online, zda je ke stažení a zda má This Is England '86 dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | český dabing | SD kvalita | od 9. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč

This Is England '86 obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu This Is England '86, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu This Is England '86 postavy.

Joseph Gilgun
Joseph Gilgun
Richard 'Woody' Woodford
Andrew Ellis
Andrew Ellis
Gadget
Andrew Shim
Andrew Shim
Milky
Shane Meadows
Shane Meadows
Tvůrce
Jack Thorne
Jack Thorne
Tvůrce
Tom Harper
Tom Harper
Režie
Shane Meadows
Shane Meadows
Režie

This Is England '86 novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu This Is England '86, které najdeš na našem webu.

100 nejlepších seriálů 21. století
100 nejlepších seriálů 21. století
07.11.2021 10:00:00 | Tipy na film

Proslulá televizní stanice BBC oslovila 206 expertů z třiačtyřiceti světových zemí, aby dali hlavy dohromady a sestavili žebříček rovné stovky nejlepších seriálů z 21. století. Výsledky možná překvapí.

This Is England '86 recenze a hodnocení

V seriálu This Is England '86 hrají Joseph Gilgun, Vicky McClure, Stephen Graham, Thomas Turgoose, Andrew Ellis, Andrew Shim, Chanel Cresswell.

Seriál This Is England '86 můžete vidět na Filmbox+.

Seriál This Is England '86 je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.