FB pixel TP pixel
Border
Border

Tina a Vore

Border
Švédsko | 2018 | Krimi filmy | Vztahy | 110 minut

Tina, podivínská a samotářská celní úřednice s ne právě přívětivým vzhledem, má podivný dar nepřirozeně vyvinutých čichových schopností. Na švédské hranici s Dánskem dokáže identifikovat kontraband tak, že u cestujících vycítí čichem strach, úzkost, provinění i jiné emoce. Ačkoli je v práci při odha...

Tina, podivínská a samotářská celní úřednice s ne právě přívětivým vzhledem, má podivný dar nepřirozeně vyvinutých čichových schopností. Na švédské hranici s Dánskem dokáže identifikovat kontraband tak, že u cestujících vycítí čichem strach, úzkost, provinění i jiné emoce. Ačkoli je v práci při odhalování pašeráků úspěšná, její soukromý život za moc nestojí. S povalečským přítelem žije prázdný „pro forma“ vztah ve skromné chatě u lesa, a z rodiny jí zůstal jen dementní otec v ústavu. Přitahuje ji příroda a mnohem více než s lidmi si rozumí s divokými zvířaty. Všechno se změní, když při své práci potká záhadného podezřelého vyvrhele, s podobně zvláštní tváří, jménem Vore. Oba jsou k sobě až záhadně silně přitahováni.

IMDb  70 % CSFD  69 %

Tina a Vore online

Sledovat Tina a Vore online můžeš na Edison, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tina a Vore online, zda je ke stažení a zda má Tina a Vore dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 9. 2020
Předplatné za 155 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tina a Vore obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tina a Vore, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tina a Vore postavy.

Tina a Vore novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Tina a Vore, které najdeš na našem webu.

10 filmů, které musíte vidět po The Last of Us a které by vás nenapadly
10 filmů, které musíte vidět po The Last of Us a které by vás nenapadly
30.01.2023 15:50:00 | Tipy na film

Po zhlédnutí The Last of Us dostanete chuť dohnat si všechny zombie survivaly, jako je Zombieland nebo Světová válka Z. Ale co pak? Vybrali jsme pro vás desítku filmů, které stojí si za to pustit a které by vás asi jen tak nenapadly.

10 nejlepších filmů z Karlových Varů, které si můžete pustit doma
10 nejlepších filmů z Karlových Varů, které si můžete pustit doma
19.08.2021 7:00:00 | Tipy na film

Karlovarský festival je po dvou letech zpět. Pokud si ale nemůžete užít ranní fronty a filmové vyčerpání na místě, můžete si alespoň pustit to nejlepší z předchozích ročníků v pohodlí domova.

Tina a Vore recenze a hodnocení

Ve filmu Tina a Vore hrají Eva Melander, Eero Milonoff, Jörgen Thorsson, Ann Petrén, Sten Ljunggren, Kjell Wilhelmsen, Rakel Wärmländer.

Film Tina a Vore režíruje Peter Hjorth, Ali Abbasi.

Film Tina a Vore má 110 minut.

Film Tina a Vore můžete vidět na Edison, KVIFF TV.

Film Tina a Vore je online na Edison, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.