FB pixel TP pixel
Red Thousand Miles race
Red Thousand Miles race

Tisíc mil s láskou

Red Thousand Miles race
Itálie | 2015 | Dobrodružné filmy | Auta | 94 minut

Tisíc mil s láskou se zakládá na automobilových závodech Mille Miglia, ročník 2014, a shrnuje osmdesát pět let z dějin pořádání těchto závodů, od raných třicátých let až do současnosti. Je pestrou směsí životních osudů, vzpomínek, záhad a vzrušujících momentů spojených s osobnostmi, které svedla doh...

Tisíc mil s láskou se zakládá na automobilových závodech Mille Miglia, ročník 2014, a shrnuje osmdesát pět let z dějin pořádání těchto závodů, od raných třicátých let až do současnosti. Je pestrou směsí životních osudů, vzpomínek, záhad a vzrušujících momentů spojených s osobnostmi, které svedla dohromady láska k autům a rozdělila tajemství držená dlouhá léta pod pokličkou.

IMDb  47 % CSFD  52 %

Tisíc mil s láskou online

Sledovat Tisíc mil s láskou online můžeš na Prima Videopůjčovna. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tisíc mil s láskou online, zda je ke stažení a zda má Tisíc mil s láskou dabing nebo titulky.

Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 7. 3. 2022
Cena nezjištěna

Tisíc mil s láskou obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tisíc mil s láskou, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tisíc mil s láskou postavy.

Tisíc mil s láskou recenze a hodnocení

Ve filmu Tisíc mil s láskou hrají Martina Stella, Fabio Troiano, Remo Girone, Francesca Rettondini, Victoria Zinny.

Film Tisíc mil s láskou režíruje Claudio Uberti.

Film Tisíc mil s láskou má 94 minut.

Film Tisíc mil s láskou můžete vidět na Prima Videopůjčovna.

Film Tisíc mil s láskou je online na Prima Videopůjčovna, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.