FB pixel TP pixel
T.M.A.
T.M.A.

T.M.A.

T.M.A.
Česko | 2009 | Horory | Duchové | 90 minut

Marek, charismatický muž kolem čtyřicítky, touží najít vnitřní klid a vyrovnanost. Proto se rozhodne opustit velkoměsto i kariéru hudebníka a usadí se v opuštěném starém domě, ve kterém prožil dětství. Navazuje vztah s místní dívkou Lucií a věnuje se milovanému malířství. Po idylickým povrchem zní a...

Marek, charismatický muž kolem čtyřicítky, touží najít vnitřní klid a vyrovnanost. Proto se rozhodne opustit velkoměsto i kariéru hudebníka a usadí se v opuštěném starém domě, ve kterém prožil dětství. Navazuje vztah s místní dívkou Lucií a věnuje se milovanému malířství. Po idylickým povrchem zní ale temné memento tohoto nevlídného místa. Marek zjišťuje, že s jeho domem jsou spojeny kruté události, které se odehrály za nacistické okupace i v jeho dětství.

IMDb  46 % CSFD  39 %

T.M.A. online

Sledovat T.M.A. online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film T.M.A. online, zda je ke stažení a zda má T.M.A. dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 29. 3. 2021
Předplatné za 159 Kč

T.M.A. obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu T.M.A., kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu T.M.A. postavy.

T.M.A. novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu T.M.A., které najdeš na našem webu.

Česká filmová lavina. Netflix přidal 20 českých filmů do své nabídky
Česká filmová lavina. Netflix přidal 20 českých filmů do své nabídky
28.02.2021 9:00:00 | České novinky

Netflix potřebuje kvůli kvótám Evropské unie neustále doplňovat svou nabídku o evropské tituly, což ve výsledku znamená, že doplňuje v poslední době hlavně severské snímky a samozřejmě i tituly české. Těch se nyní objevila celá řádka, kvalitou ale radost většinou neudělají.

10 nejslavnějších filmů Juraje Herze
10 nejslavnějších filmů Juraje Herze
09.04.2018 | České novinky

Ve věku nedožitých 84 let včera zemřel legendární slovenský režisér Juraj Herz. Ještě za dob Československa v jeho režii vznikly vynikající filmy jako Spalovač mrtvol, Petrolejové lampy, Panna a netvor nebo Morgiana. Herz je označován za otce československého hororu. Připomeňme si jeho nejslavnější filmy.

T.M.A. zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 562 223 Kč
Návštěvnost v českých kinech
25 433 diváků

T.M.A. recenze a hodnocení