FB pixel TP pixel
Darkness
Darkness

T.M.A.

Darkness
Česko | 2009 | Horory | Nadpřirozeno | 90 minut

Marek, charismatický muž kolem čtyřicítky, touží najít vnitřní klid a vyrovnanost. Proto se rozhodne opustit velkoměsto i kariéru hudebníka a usadí se v opuštěném starém domě, ve kterém prožil dětství. Navazuje vztah s místní dívkou Lucií a věnuje se milovanému malířství. Po idylickým povrchem zní a...

Marek, charismatický muž kolem čtyřicítky, touží najít vnitřní klid a vyrovnanost. Proto se rozhodne opustit velkoměsto i kariéru hudebníka a usadí se v opuštěném starém domě, ve kterém prožil dětství. Navazuje vztah s místní dívkou Lucií a věnuje se milovanému malířství. Po idylickým povrchem zní ale temné memento tohoto nevlídného místa. Marek zjišťuje, že s jeho domem jsou spojeny kruté události, které se odehrály za nacistické okupace i v jeho dětství.

Hrají: Ivan Franěk, Lenka Krobotová, Małgorzata Kożuchowska, Andrej Hryc, Bořík Procházka, Michal Dlouhý, Dasa Souckova, Tereza Němcová, Zuzana Krónerová, Vojtěch Lavička, Anna Vertelárová

Režie: Juraj Herz

Sleduj T.M.A. celý film zdarma

Pusť si T.M.A. online hned zdarma na Filmtoro.T.M.A. online

Sledovat T.M.A. online můžeš na Filmy česky, Kinobox, Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film T.M.A. online, zda je ke stažení a zda má T.M.A. dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 29. 3. 2021
Předplatné za 159 Kč
Filmy česky
Filmy česky
od 26. 8. 2022
Zdarma
Kinobox
Kinobox
od 2. 6. 2023
Zdarma
Prima Plus
Prima Plus
od 24. 5. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

T.M.A. recenze a hodnocení

Ve filmu T.M.A. hrají Ivan Franěk, Lenka Krobotová, Małgorzata Kożuchowska, Andrej Hryc, Bořík Procházka, Michal Dlouhý, Dasa Souckova, Tereza Němcová, Zuzana Krónerová, Vojtěch Lavička, Anna Vertelárová.

Film T.M.A. režíruje Juraj Herz.

Film T.M.A. má 90 minut.

Film T.M.A. můžete vidět na Filmy česky, Kinobox, Prima Plus, Voyo.

Film T.M.A. je online na Filmy česky, Kinobox, Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.