FB pixel TP pixel
The Greatest Thing
The Greatest Thing

To největší na světě

The Greatest Thing
Norsko | 2001 | Drama | Rodinné vztahy | 114 minut

Venkovské Norsko druhé poloviny 19. století. Petra prchá z rodného města před davem jeho rozzuřených obyvatel. Důvod jejího útěku vyplouvá na povrch až postupně, ale zdá se, že minulost je vždy o krok napřed. Až na faře Lundeid, kde se jí ujme ovdovělý dánský kněz se svou dcerou Signe, si může oddec...

Venkovské Norsko druhé poloviny 19. století. Petra prchá z rodného města před davem jeho rozzuřených obyvatel. Důvod jejího útěku vyplouvá na povrch až postupně, ale zdá se, že minulost je vždy o krok napřed. Až na faře Lundeid, kde se jí ujme ovdovělý dánský kněz se svou dcerou Signe, si může oddechnout. Kromě přátelství se Signe zde nalézá i novou lásku – divadlo. Před svou minulostí ale Petra prchnout nedokáže a jejímu přátelství s farářovou dcerou je zasazena smrtelná rána v den, kdy se ukáže, že obě milují stejného muže.

IMDb  59 % CSFD  66 %

To největší na světě online

Sledovat To největší na světě online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film To největší na světě online, zda je ke stažení a zda má To největší na světě dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 24. 2. 2021
Předplatné za 199 Kč

To největší na světě obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu To největší na světě, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu To největší na světě postavy.

Jesper Langberg
Jesper Langberg
Pastor Holmsen
Thomas Hanzon
Thomas Hanzon
Hans Odegard
Hildegun Riise
Hildegun Riise
Gunlaug
Henrik Mestad
Henrik Mestad
Aslak Grinde
Øyvind Gran
Øyvind Gran
Bjarte
Mads Ousdal
Mads Ousdal
Yngve Vold
Jesper Christensen
Jesper Christensen
Theatre Manager

To největší na světě recenze a hodnocení

Tvůj názor na To největší na světě?

Ve filmu To největší na světě hrají Herborg Krakevik, Kirsti Stubo, Jesper Langberg, Thomas Hanzon, Hildegun Riise, Henrik Mestad, Oyvind Gran.

Film To největší na světě režíruje Thomas Robsahm.

Film To největší na světě má 114 minut.

Film To největší na světě můžete vidět na Netflix.

Film To největší na světě je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.