FB pixel TP pixel
This Ain’t California
This Ain’t California

Tohle není Kalifornie

This Ain’t California
Německo | 2012 | Dokumenty | Sport | 90 minut

První celovečerní dokument německého režiséra Martina Persiela je dynamickou a svěží hymnou protispolečenské revolty mladých a v socialistické NDR téměř zakázaného sportu – skatebordingu. Režisér tu pracuje s archivním materiálem, konkrétně se skutečnými videozáznamy, které si v toho času nahrála pa...

První celovečerní dokument německého režiséra Martina Persiela je dynamickou a svěží hymnou protispolečenské revolty mladých a v socialistické NDR téměř zakázaného sportu – skatebordingu. Režisér tu pracuje s archivním materiálem, konkrétně se skutečnými videozáznamy, které si v toho času nahrála parta tří kamarádů, fascinovaných tímto sportem, na 8 mm kameru. Persielův snímek sleduje tři představitele od jejich dětství v 70. letech přes období vzdoru v letech osmdesátých až po pád komunismu na podzim 1989, kdy se jim zásadně změnily podmínky života. Divákům se tak odkrývá skutečný obraz života mladé komunity skejťáků v NDR, jak ho ještě nikdy předtím neviděli.

IMDb  73 %

Tohle není Kalifornie online

Sledovat Tohle není Kalifornie online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tohle není Kalifornie online, zda je ke stažení a zda má Tohle není Kalifornie dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 6. 2020
Předplatné za 155 Kč

Tohle není Kalifornie obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tohle není Kalifornie, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tohle není Kalifornie postavy.

Tohle není Kalifornie recenze a hodnocení