FB pixel TP pixel
This Ain’t California
This Ain’t California

Tohle není Kalifornie

This Ain’t California
Německo | 2012 | Dokumenty | Sport | 90 minut

První celovečerní dokument německého režiséra Martina Persiela je dynamickou a svěží hymnou protispolečenské revolty mladých a v socialistické NDR téměř zakázaného sportu – skatebordingu. Režisér tu pracuje s archivním materiálem, konkrétně se skutečnými videozáznamy, které si v toho času nahrála pa...

První celovečerní dokument německého režiséra Martina Persiela je dynamickou a svěží hymnou protispolečenské revolty mladých a v socialistické NDR téměř zakázaného sportu – skatebordingu. Režisér tu pracuje s archivním materiálem, konkrétně se skutečnými videozáznamy, které si v toho času nahrála parta tří kamarádů, fascinovaných tímto sportem, na 8 mm kameru. Persielův snímek sleduje tři představitele od jejich dětství v 70. letech přes období vzdoru v letech osmdesátých až po pád komunismu na podzim 1989, kdy se jim zásadně změnily podmínky života. Divákům se tak odkrývá skutečný obraz života mladé komunity skejťáků v NDR, jak ho ještě nikdy předtím neviděli.

Hrají: Rocky Morton, Annabel Jankel, Bill Clinton, Žaneta Fuchsová, Roland Joffé, Parker Bennett, Erich Honecker

Režie: Marten Persiel

IMDb  73 % Kinobox  67 %

Tohle není Kalifornie online

Sledovat Tohle není Kalifornie online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tohle není Kalifornie online, zda je ke stažení a zda má Tohle není Kalifornie dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 18. 6. 2020
Předplatné za 155 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tohle není Kalifornie recenze a hodnocení

Ve filmu Tohle není Kalifornie hrají Rocky Morton, Annabel Jankel, Bill Clinton, Žaneta Fuchsová, Roland Joffé, Parker Bennett, Erich Honecker.

Film Tohle není Kalifornie režíruje Marten Persiel.

Film Tohle není Kalifornie má 90 minut.

Film Tohle není Kalifornie můžete vidět na Edison.

Film Tohle není Kalifornie je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.