FB pixel TP pixel
Tom and Huck
Tom and Huck

Tom Sawyer a jeho kamarádi

Tom and Huck
Německo | 2012 | Dobrodružné filmy | Pro kluky | 90 minut

Tom žije po smrti svých rodičů u tety, která si vydělává jako švadlena a jejíž šicí stroj Tom jednou nechtě pokazí. Během jedné ze svých nočních výprav jsou spolu se svým nejlepším kamarádem Huckem svědky vraždy. Vrahem je notoricky známý kriminálník. Chlapci se bojí, že se jim pomstí, a tak mu slíb...

Tom žije po smrti svých rodičů u tety, která si vydělává jako švadlena a jejíž šicí stroj Tom jednou nechtě pokazí. Během jedné ze svých nočních výprav jsou spolu se svým nejlepším kamarádem Huckem svědky vraždy. Vrahem je notoricky známý kriminálník. Chlapci se bojí, že se jim pomstí, a tak mu slíbí, že budou držet jazyk za zuby. Ve chvíli, kdy je z vraždy obviněn nevinný člověk, se však ohlásí Tomovo svědomí. Navíc jej ničí fakt, že není schopen opravit tetin šicí stroj, což nepřispívá rodinné atmosféře. A tak Tom přijde s nápadem. Věří, že dokáže zločince oklamat a získat tak peníze na nový stroj. Spolu se svými kamarádem Huckem a dcerou nového místního soudce Biggie se vydává na nebezpečné dobrodružství. Podaří se dětem padoucha přelstít?

IMDb  64 % CSFD  59 %

Tom Sawyer a jeho kamarádi online

Sledovat Tom Sawyer a jeho kamarádi online můžeš na Filmbox+, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tom Sawyer a jeho kamarádi online, zda je ke stažení a zda má Tom Sawyer a jeho kamarádi dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 28. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 3. 8. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tom Sawyer a jeho kamarádi obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tom Sawyer a jeho kamarádi, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tom Sawyer a jeho kamarádi postavy.

Benedikt Weber
Benedikt Weber
Thomas Sojer / Tom
Xaver-Maria Brenner
Xaver-Maria Brenner
Bartel Hacker / Hacke
Fritz Karl
Fritz Karl
Josef Achatz / Ami Joe
Franziska Weisz
Franziska Weisz
Apollonia Burger / Tante Polli
Franz Buchrieser
Franz Buchrieser
Anton Schön / Lehrer
Julia Forstner
Julia Forstner
Brigitte Ernst / Biggi
Elisabeth von Koch
Elisabeth von Koch
Biggis Mutter

Tom Sawyer a jeho kamarádi recenze a hodnocení

Tvůj názor na Tom Sawyer a jeho kamarádi?

Ve filmu Tom Sawyer a jeho kamarádi hrají Benedikt Weber, Xaver-Maria Brenner, Fritz Karl, Franziska Weisz, Franz Buchrieser, Julia Forstner, Elisabeth von Koch.

Film Tom Sawyer a jeho kamarádi režíruje Norbert Lechner.

Film Tom Sawyer a jeho kamarádi má 90 minut.

Film Tom Sawyer a jeho kamarádi můžete vidět na Filmbox+, Vodafone TV.

Film Tom Sawyer a jeho kamarádi je online na Filmbox+, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.