FB pixel TP pixel
Tombstone

Tombstone

Tombstone
USA | 1993 | Westerny | Pomsta | 130 minut

Každé město má svou historii, ale Tombstone se stalo legendou. Do arizonského města Tombstone, útočiště těch největších desperátů Divokého západu, přichází soudce Wyatt Earp, aby zde spolu se svými dvěma bratry a jejich rodinami začal nový život. Earp nechce zasahovat do záležitostí města, ale vlive...

Každé město má svou historii, ale Tombstone se stalo legendou. Do arizonského města Tombstone, útočiště těch největších desperátů Divokého západu, přichází soudce Wyatt Earp, aby zde spolu se svými dvěma bratry a jejich rodinami začal nový život. Earp nechce zasahovat do záležitostí města, ale vlivem okolností je vtažen do krvavé přestřelky se zločinci v OK Corral. Když v boji zahyne jeden z jeho bratrů, Earp složí šerifskou přísahu a rozhodne se vyčistit město jednou pro vždycky. Podaří se mu zneškodnit mnohé zločince, ale jejich vůdce, nejrychlejší pistolník v celém okolí - Johny Ringo, pořád uniká. Earp ví, že Ringa ve střelbě nikdy nepřekoná, ale navzdory tomu bez váhání souhlasí s jeho výzvou na souboj ve dvojici. Zdá se, že o Earpově životě, jakož i osudu města Tombstone je rozhodnuto. Předem jasný průběh událostí však dostává trochu jiný směr, když do rozhodujícího duelu vstoupí Earpův přítel, hazardní hráč Doc Holliday

IMDb  78 % CSFD  73 %

Tombstone online

Sledovat Tombstone online můžeš na Disney Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tombstone online, zda je ke stažení a zda má Tombstone dabing nebo titulky.

Disney Plus
Disney Plus
anglické titulky | původní znění | české titulky | | HD kvalita | od 14. 6. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tombstone obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tombstone, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tombstone postavy.

Tombstone zajímavosti

Rozpočet
25 000 000 $
Celosvětové tržby
56 505 065 $
Tržby v USA
56 505 065 $
Tržby v českých kinech
797 494 Kč
Návštěvnost v českých kinech
33 224 diváků

Tombstone recenze a hodnocení

Ve filmu Tombstone hrají Kurt Russell, Val Kilmer, Sam Elliott, Bill Paxton, Stephen Lang, Michael Biehn, Charlton Heston.

Film Tombstone režíruje George P. Cosmatos.

Film Tombstone má 130 minut.

Film Tombstone měl rozpočet 25 000 000 $.

Film Tombstone vidělo v českých kinech 33 224 diváků.

Film Tombstone můžete vidět na Disney Plus.

Film Tombstone je online na Disney Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.